Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 24. 6. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Priebežné výsledky družstiev Tenisového klubu Sereď - zmiešané družstvo detí do 10 rokov

redakcia SOLDátum23. 05. 2015 23:04:00TémaŠport
417 A.Mikuš, M.Šarvaic, D.Kan, K.Malá, E.Plaštiaková, L.Lakatošová, N.Matonogová a kapitán družstva L.Lukáčik

TK Sereď |  Uplynulé víkendy priniesli so sebou okrem pekného slnečného počasia aj krásne zápasy

našich mladších tenistov konkrétne – zmiešané družstvo detí do 10 rokov.

 

MŠO Štúrovo - TK Sereď(víťaz) 3:3 (1.kolo)

Prvý tenisový zápas odohraný 01.05.2015 sa niesol v znamení úžasnej výhry zo strany zmiešaného družstva detí do 10 rokov pod vedením kapitána L.Lukáčika. Naše družstvo tesne zvíťazilo proti domácemu družstvu MŠO Štúrovo. Výsledné bodové hodnotenie po odohraných zápasoch bolo 3:3 ale na koniec rozhodlo o našom víťazstve väčší počet víťazných hier TK Sereď v pomere 26:20. Tenisti D.Kan, M.Šarvaic, E.Plaštiaková, A.Mikuš, K.Malá, N.Matonogová a L.Lakatošová predviedli veľkú chuť zvíťaziť proti silnému súperovi. Obe družstvá hrali nádherný tenis a zabojovali o každú loptičku avšak šťastie na koniec prialo nášmu družstvu. Víťazstvo TK Sereď vo dvojhrách zabezpečili E.Plaštiaková a A.Mikuš a víťazstvo vo štvorhre zabezpečila dvojica N.Matonogová/L.Lakatošová.  

 

TK Sereď – TK Ratufa Levice 4:2 (2.kolo)

Dňa 08.05.2015 sme na našich antukových ihriskách privítali ďalšieho silného súpera. Naše zmiešané tenisové družstvo detí do 10 rokov si zmeralo svoje sily s tenisovým družstvom TK Ratufa Levice pod vedením kapitána T.Krištofa. Za náš team pod vedením kapitána L.Lukáčika nastúpili hráči: Nina Matonogová, Damian Kan, Katarína Malá a Martin Šarvaic. Zostava TK Ratufa Levice bola: Mia Pohánková, Laura Zlatnerová, Adam Bielik a Laura Eliášová. O víťazstvo TK Sereď vo dvojhrách sa postarali Martin Šarvaic, Katarína Malá a Damian Kan. Víťazstvo vo štvorhre nám vybojovali Ema Plaštiaková a Katarína Malá.

 

OZ Slávia Trnava – TK Sereď 6:0 (3.kolo)

Záverečný zápas družstva detí do 10 rokov bol pre našich hráčov menej šťastný. Dňa 10.05.2015 sa tenisti TK Sereď stretli s veľmi silným súperom. OZ Slávia Trnava prekvapila našich hráčov vynikajúcim výkonom. Domáci hráči predviedli skvelú hru a našim hráčom nedali žiadnu šancu na obrat v zápase. Tenisti TK Sereď i napriek veľkej bojovnosti podľahli svojim súperom v celkovom bodovom hodnotení 6:0. Ani kompletná zostava hráčov E.Plaštaiková, M.Šarvaic, D.Kan, N.Matonogová, L.Lakatošová, M.Kavický a D.Zavarský nedokázala prelomiť výbornú hru súperov. I napriek tomuto nepriaznivému výsledku tenisti TK Sereď predviedli veľkú bojovnosť a vášeň pre túto krásnu hru.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign