Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 23. 10. 2018, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
Expedicia Nahorny Karabach
Označenie inzercie
Expedicia 100. vyrocie VOSR Petrohrad
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Pomôžme dobrej veci aj tento rok

Michal HanusDátum03. 12. 2013 06:32:43TémaDetský domov
488

Vážení čitatelia SOL. 

V minulom roku sa prostredníctvom aj vašej pomoci podarilo detskému domovu v Seredi odovzdať krásny LED televízor. http://www.seredonline.sk/clanky/michal-hanus-s-jurajom-hajdinom-detom-odovzdali-televizor/ V minulom roku sme takto pomohli deťom a pracovníkom detského domova v tom najkrajšom čase, čase Vianoc. Nechcime byť ľahostajný tento rok a nech nás minulý úspech ženie vpred a motivuje nás aj tento rok otvoriť svoje srdcia a svojou troškou prispieť k lepšiemu a hodnotnejšiemu prežitiu Vianočných sviatkov. Preto vás milí občania a čitatelia SOL chcem vyzvať, spojme sa aj tento rok pre dobrú vec a prispejme svojou troškou opäť pre deti z detského domova na číslo účtu 520700-4200730292/8360 vedeného v mBank.   Priebežne počas celého mesiaca budem zverejňovať výpis z účtu, pričom na záver sa zakúpi dohodnutá vec pre detský domov a doklad o kúpe, ako aj záverečný stav účtu bude zverejnený. Verím, že tento rok sa do akcie zapojí ešte viac nadšencov, ako to bolo v roku minulom. Vopred každému veľmi pekne ďakujem. 

 


Fotogaléria k článku:

488
Autor: Michal Hanus
488
Autor: Michal Hanus
488 Final
Autor: Michal Hanus
Popis: Final

Zobraziť všetky fotografie
488
Autor: Michal Hanus
488
Autor: Michal Hanus
488
Autor: Michal Hanus

488
Autor: Michal Hanus

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
HROZNÉ, | 20-12-2013 09:55:16
práve som dočítala akú odmenu,teda odmeny a plat berie kontrolórka na Mestskom úrade.Tam sa obráťte,vidno,že majú peňazí až-až...
Registrovaný Michal  Hanus Michal Hanus | 19-12-2013 16:11:28
Ako to bolo aj minulý rok, tak aj tento prikladám fotky nakúpených vecí a doklady o kúpe. Sú to prehrávače DVD,CD,MP3,USB,avi,mpeg4 pripojiteĺné k televízii a sú na DO.
dochodca | 16-12-2013 22:35:21
a na nas dochodcou sa nebude zbierat
Registrovaný Michal  Hanus Michal Hanus | 16-12-2013 21:55:14
Ďakujem každému kto prispel na dobrú vec. 17.12.2013 je posledný deň, v ktorý sa dá prispieť, pretože s pani riaditeľkou DD sme sa dohodli, že dňa 19.12.2013 odovzdám pri spoločnej večeri detí z DD zakúpený dar. Veľmi si vážim to, že aj v tejto ťažkej dobe ste otvorili srdcia, najmä však svoje peňaženky a pomohli v tento Vianočný čas. Ďakujem!
Aďka | 06-12-2013 21:37:58
Tiež nechápem, prečo sa tu dohadujete medzi sebou, veď kto chce a môže pomôže, kto môže a nechce nepomôže a kto chce a nemôže možno aspoň súcití. Načo viesť zbytočné reči a znevažovať niekoho úsilie.P.Hanus, nedajte sa odradiť!Len si myslím, že ste začali trošku neskoro. Skutočnosťou je, že slovenský národ nezarába dosť,aby mu stačilo / nemyslím to vôbec v zlom, to je žiaľ skutočnosť/ A pred Vianocami máme asi všetci dosť hlboko do vrecka, keďže aj naše rodiny sú viacčlenné a chceme ich navzájom potešiť darčekmi..Možno keby to bolo robené v októbri by ste sa s inými reakciami okolia stretol..
Jarmila | 06-12-2013 19:46:34
Nerozumiem tomu.Niekto chce v dobrej viere pomoct detom z detskeho domova a dostane" zaucho".Je pravda,ze vsade je nedostatok financii a urcite by pomohli aj v skolkach,v dtuzinach a podobne.Ale co Vam brani,vazeni kritici,urobit nieco podobne,ako sa rozhodol urobit p.Hanus? Kazdy ma tu moznost.Ale jeden fakt je ten,ze kritizovat a znevazovat je jednoduchsie,Pan Hanus,klobuk dolu zato co robite.
Registrovaný Michal  Hanus Michal Hanus | 06-12-2013 16:33:17
Stanislava, anonym: nech sa páči, rád pomôžem v rámci možností. Vyhláste a ....
anonym | 06-12-2013 14:37:14
súhlas, v niektorých MŠ nemajú ani spálňu, každý deň si rozkladajú postieľky a spia na 10 r. matracoch. O deti z domova sa štát postará, domovy majú svoj príjem a dotácie. Ale deti chudobných rodín, soc.slabších o tie sa nepostará nikto ( rómov sem nepočítam ).
stanislava | 06-12-2013 14:16:22
idu Vianoce aj deti v materských škôlkach sa chcu hrat s novými peknými hrackami, aj deti v ŠKD na školách .... pre tieto deti nikto nevyhlasuje zbierky a tiez si to zaslúžia...

Registrovaný Michal  Hanus Michal Hanus | 06-12-2013 13:44:28
Keď som bol malý chlapec a odcestoval som buď do školy v prírode ale na liečenie, na ktoré mali moji rodičia financie, vždy mi bolo smutno a veľmi som sa tešil domov na svoju mamu, otca a sestru. Teraz, keď som dospelý muž a mám svoju rodinu, manželku a dcéru, vždy sa rád vrátim domov, tam, kde som vyrastal a kde ma čaká moja rodina, mama, otec a sestra. Ten pocit je na nezaplatenie a bude to pre mňa veľmi ťažké, keď tu raz nebudú. A nezaplatia ich žiadne peniaze ani drahé darčeky. Hrať sa s loptou na ulici a vedieť, že doma na mňa čaká rodina, skromná, ale rodina a hrať sa na PS a sedieť v detskom domove je pre mňa neporovnateľné. Rodičovskú lásku nenahradia žiadne peniaze, žiadna hračka. Ale darček venovaný z lásky pomôže zmierniť smútok z toho, že aj na Vianoce sú tieto deti, pre niekoho "zlé", v domove bez lásky rodičov. Po tom, ako opustia brány domova už im nikto nebude dávať dary. Nevrátia sa k rodine, keď im bude ťažko. Ja im nezávidím teraz a nebudem ani potom. Je to prosté. Každý má iné priority.
Nenapísal som sem schválne, čo chcem kúpiť, pretože to môžu čítať aj deti z DD. Dohodol som sa s pani riaditeľkou na tom, že im kúpim nejaký prehrávač hudby, ktorý prehráva aj CD. Tie čo mali, doslúžili. Je to pre skupiny, nie pre jednotlivcov a na počúvanie a nie na hranie.
S pozdravom pekného dňa, M.H.
čitateľ | 06-12-2013 12:45:21
Keďže nechceme byť ľahostajný, pýtam sa, kto spríjemní sviatky tým deťom, ktoré žijú so svojimi rodičmi takmer na hranici chudoby, lebo ich matka je na materskej dovolenke a otec pracuje vo vládou podporovanej firme za mzdu, ktorá nemá ďale-
ko od minimálnej mzdy? O deti, o ktoré je v DD postarané a žijú si lepšie ako vyššie uvedené deti, sa staráme, lebo je to novodobý trend a zahŕňajú sa darmi, o ktorých sa tým druhým môže iba snívať, resp. pri sledovaní okázalých TV programoch len so slzami v očiach závidieť a oprávnene sa pýtať prečo!?
občianka | 06-12-2013 08:53:44
Na PXS neprispejem, alebo na iné veci tomu podobné. Nech to má hlavu a pätu. Prispievam aj na iné, každý mesiac, ale viem na aký účel idú.
Jozef | 06-12-2013 08:14:29
zeby na to, ako pise Miso: "prispejme svojou troškou opäť pre deti z detského domova"
občianka | 06-12-2013 08:07:02
Prispeli by sme, ale kým neviem na aký účel...
Registrovaný Michal  Hanus Michal Hanus | 06-12-2013 07:22:37
Ľudia, nebojte sa pomôcť dobrej veci!
Registrovaný Michal  Hanus Michal Hanus | 03-12-2013 20:49:03
Zajtra mám dohodnutý termín s pani riaditeľkou a prekonzultujeme, čo bude treba.
občianka | 03-12-2013 16:18:00
čím sa plánuje prispieť tento rok?

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Kominar DUBA
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentárpre Ivan Pred 39 minútami:
Chodec na R1 nemal šancu na prežitie
Komentárako nazvat Pred 56 minútami:
Z verejných vyjadrení poslanca Naháckeho behá človeku mráz po chrbte
KomentárMiloš Majko Pred 10 hodinami:
Andrej Kiska: SIS mi dala na stôl správu o prepojení štátu na mafiu
Komentárobcan Pred 13 hodinami:
Bude Dolná Streda mestom?
KomentárŠintavan Pred 14 hodinami:
Prečo Jurčaga nekandiduje?
KomentárIveta Tóthová Pred 17 hodinami:
Pozvánka na muzikál FRIDA
Komentársered Pred 19 hodinami:
Obe basketbalové prípravky CVČ Fándly Sereď zahájili Mikroligovú sezónu
KomentárVieš Pred 21 hodinami:
Obec Dolná Streda vyhrala prvostupňový súd so SRZ
Komentárseredanka Pred 23 hodinami:
Páchatelia sa po lúpeži vo Voderadoch fotili s lupom
Komentárpre Mojo Včera:
Takmer stovka policajtov zasahovala v Seredi
KomentárOnanym Včera:
COSTA PACIFICA - iná spoločnosť, iná loď - prečo neskúsiť konkurenciu za poznaním a relaxom v Stredozemi? - časť 2. - Grécko, Turecko - cestou do Izraela

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign