Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

OKF Dunajská Lužná - ŠKF Sereď 0:0

Igor LehockýDátum06. 11. 2011 23:36:09TémaFutbal
24

Na štadióne OFK v Dunajskej Lužnej o 13.30 hod. začalo posledné 15. kolo III. ligy vo futbale a týmto zápasom ŠKF Sereď ukončila svoju púť jesennou časťou.

Začalo sa obojstranne nervózne, hosťujúca Sereď bola v červených dresoch a o skóre lepšia na priebežnom 7.mieste pred domácou Dun.Lužnou na 8. mieste, očakával sa teda dobrý futbal, Sereď bola "papierovým" favoritom, pretože v 14-tich kolách nastrieľala súperom 25 gólov, zatiaľ čo domáci iba biednych 10. Žiaľ, na trávniku tomu tak nebolo a z nepresných prihrávok, prekopávanej z jednej strany na druhú museli bolieť oči. V 4.minute domáci kopali prvý roh, ŠKF v 8.minute, ale zatiaľ žiadna kompaktná a súvislá futbalová akcia na potlesk sa nekonala, až sa žiadalo povedať to známe " že to čo je". V 14.minute Sereď kopala druhý roh, vzápätí tretí na ktorý si zrazu nabehol K.Vaško č.2 a jeho hlavičku smerujúcu do pravého dolného rohu brány domácich odkopol pred bránkovou čiarou jeden z hráčov OKF - prvé niečo futbalové a okolo 15. až 17.minuty sa hra motala okolo šestnástky domácich, obrana však bola pozorná. V 19.minute prekvapujúco prvé striedanie domácich a v tej istej minute aj prvá strela ŠKF v podaní D.Kormana č.17 na bránu OKF. V 24.minute roh ŠKF, v 29.minute roh domácich, ale bez šance. Útoku domácich úplne zlyhávala finálna prihrávka, takže potvrdzovali svoju neškodnosť pre bránu hostí. V 35.minute sa kopal priamy kop na bránu domácich asi od polovici ihriska a vzhľadom k tomu, že prvý polčas hrala Sereď po vetre, R.Mihálik č.3 to vyskúšal paradoxne priamo na bránu a...nad. V tej istej minute videl domáci hráč prvú žltú za faul. V 36.minute si Sereď "upracovala" prvú šancu, ked center do šestnástky domácich spracovával M.Kasaj č.9 hruďou a po odraze bolo možné zakončovať vo výhodnej pozícii už iba voči brankárovi, ale L.Herák č.16 moment na strelu prebehol - škoda. V 37.minute vyskúšal šťastie aj kapitán ŠKF M.Gál č.10, ale jeho strela asi z 20.m tesne minula ľavú žrď. Potešiteľné bolo iba to, že v týchto minutách ku koncu prvého polčasu Sereď mala hernú prevahu, ktorú ale nevedela zúžitkovať ani po rohovom kope v 40.minute. V 42.minute sa podarila akcia aj domácim, sice to nebolo nič vedome vypracované, ale domáci hráč sa dostal ku lopte asi 6 m pred šestnástkou hostí, obrana ŠKF otvorila stredový priestor, do ktorého si to namieril a na hranici šestnástky mal na výber nikým neatakovaný buď vystreliť na bránu, alebo ešte vniknúť do vnútra šestnástky a brejk úspešne dotiahnuť, ale neurobil ani jedno ani druhé a jeho váhavosť využil R.Mihálik, ktorý mu loptu jednoducho zobral a fajka zhasla. V 44.minute ešte jedna snaha domácich, keď po ľavom krídle prenikli až do šestnástky hostí, obohrali aj jedného z obrancov ŠKF, ale našťastie pre Sereď strela asi z 11 m skončila tesne nad - nutné dodať prvá vážna strela, ktorá ukončila rozháraný a nepekný futbal prvého polčasu s dvomi strelami na bránu domácich a jednou na bránu ŠKF, proste bieda.

V 46.minute hneď rohový kop ŠKF, center do šestnástky, skrumáž, pokus o strelu K.Vašku, ale po ňom ostal ležať na tráve s nakopnutou holeňou. Krivkajúci bol vyprevadený na ošetrovanie za postrannú čiaru, ale v 49.minute sa vrátil na ihrisko. V 53.minute akcia domácich po pravej strane, prienik a center v šestnástke ŠKF ale do územia nikoho. V 56.minute to už bola akcia ŠKF Sereď tak ako sú diváci v Seredi zvyknutí, M.Gál potiahol loptu, vysunul R.Scherhaufera č.7 po ľavej strane, ten poslal center pre nabiehajúceho M.Pecha č.11 vo vnútri šestnástky, ale jeho strela bola zblokovaná. V 57.minute domáci druhý krát striedali a kopali aj roh, ale bez zakončenia. V 61.minute potiahol akciu po ľavej strane R.Scherhaufer, kľučkou sa dostal k šestnástkovému oblúku ale jeho strela bola malá domov. V 64.minute nepriamy kop Serede zahral M.Gál, center do šestnástky OKF skončil na rohovom kope, ale rohový kop skončil bez šance, naopak s faulom ŠKF, ale Sereď aj proti vetru mala prevahu. V 70.minute sa zopakoval únik ŠKF po ľavej strane opäť cez M.Gála, ktorý vysunul M.Pecha, ten posielal center na nabiehajúceho L.Heráka č.16 už na päťke, ale prízemný center v gólovej šanci L.Herák minul o niekoľko centimetrov - najväčšia šanca zápasu, ale skóre nezmenila.  V 72. a v 75.minute sa pripomenuli aj domáci, v prvom prípade z dobrej pozície na hranici šestnástky prestrelili a v druhom prípade po faule zahrávali priamy kop asi z 28 m pri autovej čiare z ľava, ale A.Pernecký č.29 nepríjemnú strelu boxoval od brány ŠKF. V 79.minute sa znovu uvolnil R.Scherhaufer po ľavej strane, ale namiesto strely poslal opäť asi z 11 m malú domov pre brankára domácich. Čo nevyšlo R.Scherhauferovi sanoval D.Korman č.17, ale jeho peknú strelu asi z 26 m brankár OKF ešte v tej istej minute chytil. Priamy kop domácich v 81.minute A.Pernecký vyrazil. V 82.minute prekvapujúce striedanie Seredi, keď z ihriska odišiel L.Herák a na trávnik predsa len ešte raz vybehol s č.5 M.Lipovský, ktorý sa v 14.kole na domácej pôde s klubom lúčil. V 84. minute sa do úniku dostával M.Gál, ale za faul od zadu nasledovala druhá žltá karta pre domáceho hráča. Okolo 85.minuty sa domácim podarilo na niekoľko sekúnd obliehať šestnástku hostí, ale strela na záver skončila nad bránou A.Perneckého. Žltá karta sa ušla aj D.Kormanovi za odkopnutie lopty po odpískaní faulu na domácich a o malú chvíľu v 87.minute sa kartovalo o sto šesť, keď postranný signalizoval hlavnému vzájomné ataky bez lopty a po druhej žltej pod sprchy putovali jak D.Korman tak aj domáci hráč, ktorý vyfasoval žltú v prvom polčase. V 89.minute rozkúskovanej hry striedali hostia, dole išiel M.Kasaj č.9, nastúpil R.Kupec s č.4 a ešte v 90.minute sa kartovalo, keď za faul na R.Scherhaufera videl žltú ďalší domáci hráč, priamy kop na bránu domácich už nič nezmenil, lebo opakovaná nepodarená strela z vnútra šestnástky nemohla bránu domácich ohroziť.

Zápas sledovalo odhadom okolo 300 divákov a korektne ho viedol ako hlavný rozhodca Roman Galád zo Zvolena. 16. kolo začína 11.3.2012 a ŠKF Sereď by mala cestovať do Nemšovej.


ŽK - 3x domáci, 2x hostia   ČK - 1x domáci aj hostia

 

 


Fotogaléria k článku:

24
Autor: Igor Lehocký
24
Autor: Igor Lehocký
24
Autor: Igor Lehocký

Zobraziť všetky fotografie
24
Autor: Igor Lehocký
24
Autor: Igor Lehocký
24
Autor: Igor Lehocký

24
Autor: Igor Lehocký
24
Autor: Igor Lehocký
24
Autor: Igor Lehocký

24
Autor: Igor Lehocký
24
Autor: Igor Lehocký
24
Autor: Igor Lehocký

24
Autor: Igor Lehocký
24
Autor: Igor Lehocký

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
shelley | 08-11-2011 07:03:09
Sranda, my sme boli v Dunajskej Lužnej v sobotu popoludní netušiac, že aj naši seredskí futbalisti sem majú namierené ( je pravdou, že miestny futbal nesledujeme, ale zaregistrovali sme postup do vyššej súťaže....tuším...lol).

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
KomentárMiloš Majko Pred 1 hodinami:
Politici za 30 rokov od Nežnej revolúcie Slovensko dostali na morálne a právne dno.
Komentárty kokšo Pred 2 hodinami:
Požiar osobného vozidla v obci Dolná Streda
KomentárAnonym Pred 5 hodinami:
"stazovali sa tu niektori na amfiteater,,,my to mame dennodenne od skoreho rana do neskoreho vecera!!!!" - píše obyvateľ sídliska Meander
KomentárPre Ivan Sklenár | 14-08-2019 221829 Pred 12 hodinami:
Rusi sa z tragédie v Černobyle nepoučili. Pravdu nehovoria ani pri ďalšej havárii, pri ktorej unikla pre ľudí a životné prostredie nebezpečná radiácia.
Komentárpre pometeného diskutujúceho Pred 13 hodinami:
Technológie mali ľuďom uľahčiť život.
Komentárhavran Včera:
"HARAKTER VYJEDNÁVAL S VRAHOM" - píše poslanec NR SR Igor Matovič
KomentárHalo Včera:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)
KomentárSmer obchoduje s kokaínom Predvčerom:
"Považujem za správne ak sa štátnik usiluje byť nositeľom hodnôt, pre ktoré získa podporu ľudí a neuviazne na vlne momentálne nálady masy." - Zuzana Čaputová
KomentárHranol zo Smeru má na Belize 650 milónov eur. Predvčerom:
Ohováranie a šírenie klamstva o konkrétnych osobách cez internet dosahuje závratných rozmerov aj vďaka podceneniu problému políciou.
KomentárPre dolnostredana Predvčerom:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
Komentárlexa 14-08-2019 22:21:44:
PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda vo Veľkej Mači. Cesta je čiastočne neprejazdná. - AKTUALIZOVANÉ
Komentárpre stavebný zákon 14-08-2019 17:02:54:
Stromy ochlazují městské mikroklima. Sázejme je a nekácejme!

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign