Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 22. 2. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Letná príprava "A" mužstva ŠKF Sereď v plnom tempe

Igor LehockýDátum06. 07. 2016 22:57:01TémaFutbal
159

Už v podstate o tri týždne sa futbalová II.liga nikoho nebude pýtať na pripravenosť kádra na majstrovské zápasy nového ročníku 2016/2017 a jesenná časť odštartuje futbalové zápolenia aj v skupine Západ. Ako som už spomenul, ročník 2016/2017 bude o to náročnejší že pokiaľ bude chcieť ŠKF Sereď hrať II.ligu aj v ročníku 2017/2018, nemôže sa umiestniť po základnej časti v tejto-nastávajúcej sezóne horšie ako na 6.mieste. To je z hľadiska faktov celkom jednoduché konštatovanie až na to, že bude stáť pred každým jedným mužstvom 12 člennej skupiny Západ. Kto sa umiestni po základnej časti od 7.miesta nadol po 12.miesto, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v ročníku 2017/2018 bude musieť s II.ligou rozlúčiť najmenej na jednu futbalovú sezónu, pretože II.ligu v ročníku 2017/2018 bude hrať iba "horných" 12 mužstiev zo skupín Západ a Východ v novom, celoštátnom modeli II. futbalovej ligy.

Už 2.7.2016 od 11.00 hod. sereďania odohrali vo Zvolene prvý prípravný zápas s domácim mužstvom a tréner ŠKF Sereď mal k dispozícii týchto hráčov, ktorí odohrali zápas: Šálka - Loduha, Chynoradský, Otrísal, Mečiar, Ventúra, Herák, Michal Lörinczi, Komara, Otruba a Haša a do druhého polčasu ešte striedali Frišo, Kmeť, Laura, Medgyes, Kemláge, Morong a Marko Lörinczi. Ťažko povedať čo dal tento zápas trénerovi ŠKF Sereď, pretože sereďania svoju jasnú prevahu dokázali pretaviť aj gólovo a celkom jednoznačne zotreli domácich zvolenčanov 0:6, keď do listiny strelcov sa postupne zapísali takto:7.Mečiar 0:1, 9.Lorinczi 0:2, 19.Herák 0:3, 50.,52.Morong 0:5, 80.Haša 0:6.

Dnes, 6.7.2016 sereďania odohrali dva zápasy na ihrisku v Šintave, najprv od 16.00 hod. zohrali prípravný zápas so Slovanom Duslo Šaľa a následne od 18.00 hod. privítali v Šintave aj mužstvo Vojvodiny Novi Sad. Tréner ŠKF v prvom zápase proti hosťom zo Šale postavil túto jedenástku: v bráne Frišo - v poli Jankto, Chynoradský,T. Djiby Ba, Vlček, Lörinczi Michal, Herák, Komara, Kasaj, Bielik, Lörinczi Marko a do druhého polčasu striedali Bosý, Bako, Benko a Hrnčár. Hostia zo Šale išli do vedenia v 9.minute keď hostia zabehli za obranu domácich a lopta skončila v ľavej šibenici - 0:1. V 18.minute domáci ( v červenom ) zrovnali na 1:1 keď sa v zakončení presadil Bielik, v 81.minute na 2:1 pre domácich zvyšoval po dorážke Bosý a v 83.minute vlastným gólom hostia zo Šale uzavreli skóre zápasu na 3:1 pre ŠKF. Tréner ŠKF Marián Süttő mal možnosť vidieť hráčov v zápasoch, ktoré mu mohli napovedať niečo o vlastnostiach a hernej kvalite jednotlivcov, mohol hodnotiť kvalitu plnenia úloh jednotlivcami a mohol prijímať nie ľahké rozhodnutia o tom, kto z 26 členného kádra ŠKF bude vhodnou posilou pre sezónu, ale aj to s kým sa pre ďalšiu spoluprácu rozlúči, pretože nanajvýš podstatnou úlohou ktorá stojí pred trénerom je vždy bod č.1 - nájsť, vybrať a poskladať podľa svojho najlepšieho presvedčenia káder, ktorý  musí uspieť v majstrovských zápasoch a dokáže sa umiestniť v top 12 mužstiev skupín Západ a Východ. Predstavy sú jedna vec, realita potom vec druhá a zodpovednosť trénera za výber hráčov stojí nad všetkým. Kádrom mužstva ŠKF doposiaľ prešlo asi 35 uchádzačov ktorí by si priali hrať II.ligu za Sereď, väčšia časť hráčov musela tréningový proces opustiť ale pomaly sa formujú mená tých,ktorí budú tvoriť základný káder zhruba 20 členného mužstva ŠKF Sereď. Aj v zápase so Šaľou to bol dlhší čas vyrovnaný duel s tým že domáci mali predsa len viac z hry loptu na svojich kopačkách, ukázali niekoľko pekných vecí a v závere svoju prevahu dokázali zúročiť aj gólovo.

Od 18.00 hod. potom sereďania ( v bielom ) v Šintave odohrali hneď aj druhý zápas so zaujímavým a nie každodenným súperom zo Srbska a k tomuto zápasu tréner ŠKF postavil túto zákaldnú zostavu: v bráne Semanko - Loduha, G.R.Pellet, Kmeť, Kotora, Ventura, Laura, Medgyes, Mečiar, Kemláge a Morong. Mužstvo hostí z Vojvodiny Novi Sad sa predstavilo typicky balkánskym spôsobom poňatia, hráči Srbska ľúbia loptu a radi sa bavia technickými prednosťami v ovládaní lopty, čo ukazovali aj v dnešnom zápase. Zostava ŠKF s malými výnimkami však už pomaly naznačuje, kto z toho množstva hráčov uchádzajúcich sa o dres ŠKF bude zrejme tvoriť základnú kostru finálneho kádru a zdá sa, že tréner sereďanov pomaly tvorí kvalitatívne veľmi slušný káder ktorého prednosti sa ukázali a dnešný priateľský duel s prehľadom zvládli. Už v 5.minute veľmi peknú akciu po ľavom krídle cez Moronga a Medgyesa po vyšachovaní obrany hostí zakončoval do prázdnej brány Laura - 1:0. Na 2:0 zvyšoval v 36.minute Morong ktorý dostal v šestnástke hostí loptu od Lauru, obtočil sa po zaseknutí okolo obrancu a prudko k ľavej žrdi dával na 2:0, v 79.minute si hostia center Kemlágeho z ľavej strany upratali z jednotky k žrdi - 3:0 a toto skóre v podstate odrážalo aj rozloženie síl na trávniku. Je len potešitelné, že sereďania aj v tomto zápase asi pred stovkou divákov predviedli niekoľko pekných vecí a hernú prevahu, ktorá by mohla byť prísľubom pre sezónu.

Poslednou potešiteľnou vecou by mohla byť aj prítomnosť jedného z najlepších slovenských futbalistov Ľubomíra Moravčíka, reprezentanta bývalej ČSSR, rodáka z Nitry ktorý pôsobil v kluboch Sant Etien (Francúzsko), Duisburg (Nemecko) a Celtic Glasgov (Škótsko), ktorý je prítomný na každom jednom tréningu ŠKF a v pozícii "asistenta" dopĺňa trénera Süttőa svojimi nespornými skúsenosťami pri vedení tréningu. Či s ním dôjde k dohode na oficiálne zastupovanie pozície asistenta trénera ukáže blízka budúcnosť, pre klub ŠKF Sereď by to bolo iba dobré a práca hlavného trénera by bola uľahčená.

Nastávajúce tri týždne dajú odpovede na všetky neznáme a na všetky otázniky v skladbe kádra a snáď fanúšikom ŠKF budem môcť predstaviť kompletný káder a realizačný tím ŠKF Sereď.


Fotogaléria k článku:

159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký

Zobraziť všetky fotografie
159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký

159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký

159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký

159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký
159
Autor: Igor Lehocký


Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentáremil Pred 1 hodinami:
Mäso je lacnejšie priviezť zo zahraničia ako zo susedného družstva. Stoja za tým dotácie.
Komentárratafak plachta Pred 2 hodinami:
Kam to spejeme ?
Komentárhovori sa Pred 2 hodinami:
Z verejných vyjadrení poslanca Naháckeho behá človeku mráz po chrbte
Komentárje mi z toho na blití Pred 6 hodinami:
Slováci na námestiach rok po brutálnej poprave novinára Kuciaka
KomentárJustice Pred 7 hodinami:
AKTUÁLNE: Polícia zadržala starostu obce so synom - AKTUALIZOVANÉ
KomentárVlado Pred 7 hodinami:
Podľa policajného vyšetrovania 21. februára 2018 o 20:20 h. zavraždili investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú.
KomentárNebezpečenstvo! Pred 8 hodinami:
"Ak by sa 11 miliárd korupcia kategóriou Smer-SD – „Náš človek“ – rozdelilo pre občanov Slovenska, dostal by každý jeden človek 2 017 eur ročne ! Vrátane detí !"
KomentárObyvatel Pred 9 hodinami:
Smutné je, že na prebudenie občania potrebovali násilnú smrť dvoch mladých ľudí.
Komentárpan majko, Pred 13 hodinami:
"Nuž, čo dodať. Slovensko je ako to dievčatko z príbehu súdnej siene. Nehanebne Zneužité."
KomentárRodič Pred 20 hodinami:
Jarný tábor v Pate
KomentárŠedo Včera:
AKTUÁLNE: Rómom na Trnavskej ulici pravdepodobne niekto do auta dal výbušninu. Ulica okolo výbuchu je uzatvorená! - AKTUALIZOVANÉ
KomentárSmutne Včera:
"Ľudia písali, že radšej pôjdu pešo v slušnej krajine, ako autobusmi v hulvátskej." - ľudia o blokácii mosta v Bratislave
Komentárranxon Včera:
Obmedzenie dopravy v Seredi na moste nad traťou ŽSR - vyjadrenie SSC
Komentárpravda Včera:
... a tak si tu žijeme ...
Komentárlen pre Vašu predstavu,čo dnes dokáže veterinárna medicína Včera:
Má ľudský život väčšiu hodnotu ako zvieraťa?
KomentárMiloš Majko Predvčerom:
Problém s legálnou likvidáciou odpadu podľa objemu občanmi stále trvá. Hovorca Veselický nedvíha telefón - čo robí primátor Tomčányi?
Komentáriný názor Predvčerom:
Bol Krajským súdom v Bratislave priznaný odkladný účinok rozhodnutiu MŽP SR č. 2913/2018/9.2 (1/2018 – rozkl.) zákonný?
Komentárnázor Predvčerom:
RegioJet vypravil špeciálny prezidentský vlak
KomentárTrnava 19-02-2019 16:54:08:
Župan J. Viskupič predstavil starostom okresu Trnava plány na rok 2019
Komentárpalec hore 19-02-2019 14:25:55:
AKTUÁLNE: Cez Sereď sa v týchto chvíľach presunula časť protestujúcich poľnohospodárov na traktoroch. Tiahnu na Bratislavu.

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign