Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 24. 6. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Dopravné obmedzenia z dôvodu konania športového podujatia "CHALLENGE Šamorín 2016"

159 ilustračné foto

KRPZ Trnava /MM/  Polícia informuje širokú verejnosť, že z dôvodu konania športového podujatia „CHALLENGE Šamorín 2016“ príde k úplnej uzávierke na cestách č. I/63, II/506 a III/1421v termíne od 20.08.2016 v čase od 09:00 hod. do 16:00 hod. a dňa 21.08.2016 v čase od 09:00 hod. do 16:00 hod. na trase Báč (II/506)-Kyselica (II/506) - Horný Bar (II/506) - Trstená na Ostrove (II/506) – Baka (II/506) – Gabčíkovo (II/506) - Vodné dielo Gabčíkovo (III/1421) -Hrádza Vodohospodárskej výstavby a pred Vojka nad Dunajom sa schádza na cestu  č. III/1421 a vracia sa naspäť cez Bodíky. Počas uvedenej doby bude premávka odklonená obchádzkovou trasou z cesty č. I/63, ktorá bude vedená v okrese Dunajská Streda: Šamorín- kruhový objazd z cesty č. I/63 smerom na obec Kvetoslavov cesta č. II/503-kruhový objazd na ceste č. II/572 medzi obcami Štvrtok na Ostrove a Lehnice, v Lehniciach smerom na obec Blatná na Ostrove cesta č. III/1382 späť na cestu č. I/63 a opačne. Obchádzková trasa bude riadne vyznačená prenosným dopravným značením. Premávka bude vylúčená pre všetky druhy motorových vozidiel na úseku cesty č. I/63 Bratislavská cesta v Šamoríne od kruhového objazdu až po obci Báč ku križovatke ciest č. I/63 a č. II/506,.

       Premávka bude vylúčená pre všetky druhy motorových vozidiel na úseku cesty od križovatky ciest č. I/63 a č. II/506 až ku križovatky ciest č. II/506 a III/1421 v meste Gabčíkovo. Počas celej trasy sú výjazdy z bočných ciest uzavreté prenosným dopravným značením, priečne prejazdy cez cyklistickú trať budú prepúšťané vozidlá po jednom, aby bola zachovaná dostupnosť do dotknutých obcí ako Kyselica, Horný Bar, Šuľany, Trstená na Ostrove, Baka.

K ďalšiemu obmedzeniu v doprave príde aj v dňoch 19. - 21.08.2016 v čase od 08,00-22,00 hod., kedy sa uskutoční športové podujatie „Veľká cena v SR preteky cestných automobilov na okruhu“, v areáli Slovakia Ring Orechová Potôň, preto na ceste č. II/572 z dôvodu uzávierky na cestách č. I/63 a II/506 a odklonom cestnej premávky na cestu č. II/572, možno počítať s hustejšou premávkou.

Polícia žiada motoristov, aby rešpektovali osadené dopravné značenie. Ďakujeme za zverejnenie informácie.               

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign