Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 12. 2017, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Prenájom priestorov na podnikanie
Označenie inzercie
Ponuka práce
Označenie inzercie
ZARAZ Jazyková škola
Označenie inzercie
Afrikola
Označenie inzercie
Zaraz - jazykova skola
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
Jazykova skola ZARAZ
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Expedicia 100. vyrocie VOSR Petrohrad
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

"Čo je dovolené Bohom nieje dovolené volom"

Juraj KuklaDátum13. 12. 2013 05:58:59TémaBlog Juraja Kuklu
666

Priatelia pozor!!! Nikdy nechodte na takzvané miestne „samovlády“, na takzvané obecné úrady bez kamery a diktafónu, lebo tento štát sa podľa mňa stal najväčším nebezpečenstvom pre slušného občana. Jedine že sa budete plaziť pred nimi štvornožky, oslavovať ich zvrhlý majestát a nebudete žiadať žiadne informácie o ich vládnutí. (Samozrejme česť výnimkám) Často tu totiž vládne nevzdelaný hlupák, ktorého si zvolili za vodcu miestni krčmovníci a ktorému z toľkej moci a beztrestnosti, zaručovanej štátom, jalovým zákon o obecnom zriadení bez sankcií, políciou a prokuratúrou,  kvapká na karbid a neviete kedy môže vybuchnúť. Mne a ďalším sa už takýto prípad stal a zachránila ma len nahrávka, ktorá vyvrátila krivé obvinenia.

Autentická nahrávka ako sa ma starostka Masárová a úradníčka Pažitná na úrade v Brunovciach snažili vyprovokovať a keď som sa nedal zamkli ma na úrade, zavolali políciu a krivo ma obviňovali, je tu: http://brunovce.otvorene.sk/dokumenty/blazinec-na-obecnom-urade/view

Pamätám že vtedy som sa len omylom pozrel na obrazovku počítača úradníčky obecného úradu a skončilo to bezmála šokom. Dnes som bol na tom istom úrade v obci Brunovce a zažil som zasa takúto ochranu osobných údajov. Bačovali si tam dve cudzie osoby, zamknuté na obecnom úrade a keď som zavolal políciu ušli. 

Podal som podnet okresnému prokurátorovi JUDr. Trelovi do Nového Mesta n/V, uvidíme ako to vyrieši. O výsledku budem verejnosť informovať.

                              Ako som sa pokúšal zaplatiť miestne dane.

Včera som bol na úrade zaplatiť dane, lebo v prvom kole boli nesprávne vypočítané. Na úrade zamknuté, zvoním. Medzi dvere strčila hlavu starostka. Pýtam sa či tam je pani úradníčka? Nevrlo odvetila nieje, ani nebude, je chorá.

Platiť miestne dane takejto samospráve, ktorá de-facto nič nedáva, len pýta, prenasleduje, exekuuje, berie úver na úver a nekontrolovateľne požiera milióny, je pre občana naozaj dehonestujúce. Napriek tomu som sa dnes vybral znova.

 Úrad zamknutý, na dverách ceduľka som na pracovnej ceste, pred úradom akási strieborná Tojota PN 455CB v úrade svieti počítač a cez okno vidím mihať sa osoby. Uvažujem, keď tu starostka ani úradníčka nieje, tak asi niekto kradne údaje z počítača. Zvoním, búcham nikto sa neozýva, nakoniec vyskočím na kvetináč, trieskam na okno. Zrazu počítač zhasne. Kričím kto tam? Lebo zavolám políciu!!! Vtom sa dvere na úrade rozletia a vybehnú dve ženy. Pýtam sa, čo to tu robíte? Ako si to dovoľujete cudzie osoby zamknuté na úrade ? Zrazu vidím, že jedna je bývalá   úradníčka  odsúdeného starostu D.Močka,  G.Facúnová. A vy toho ešte nemáte dosť, Vy čo klamete súd falošnou písankou zápisníc si dovoľujete bez dozoru úradovať na našom úrade? Klepe sa,  hlas sa jej trasie a uteká sa schovať do škôlky. Druhá vhupne do auta a uniká a stačím si ju ešte odfotografovať. Idem do škôlky. Facúnová skáče tiež do auta a tiež uniká. Kričím počkajte, príde polícia.

Prichádzajú policajti. Spisujú. Druhú osobu identifikovali ako audítorku Konečnú. Volajú starostku a tá im oznamuje, že ona im to dovolila a že robia audit. No rád by som ten audit videl !  Audit ptalený z verejných financií starostka odmieta sprístupniť. Skôr podľa mňa robia starostke Júlii takzvaný  vždy vyrovnaný rozpočet, frašku pre neznalých poslancov,  ktorú im vždy doporučí schváliť ekonóm,  kontrolór  Milan Majerník. 

Takže bývalá Močkova úradníčka G. Facúnová, ktorá klamala súd jej rukou vyrobeným falošným zošitom zápisníc zo zasadaní si v pohode s akousi súkromnou osobou, pracujú na zamknutom Obecnom úrade bez dozoru, majú prístup k osobným údajom k písomnostiam a keď zavolám políciu unikajú.

No je to katastrofa čo sa deje na tejto takzvanej samospráve a občania to ešte musia dotovať daňami, každý mesiac ide na Júliin plat 1 740 eur, no spravidla ju tu ani nenájdeme. A na poslednom zasadaní nám dokonca dali darček k Vianociam. Traja poslanci, Barcík, Cibuľka a Mihalčík v pohode odhailovali návrh starostky a za celú obec rozhodli zvýšenie miestnych daní a odvozu smetí.

 Je to tu riadny blázinec. Nedávno, občan ide zaplatiť   dane,  zamknú  ma na úrade, snažia sa ma nasilu vyprovokovať, zavolajú políciu a krivo obviňujú. Zachráni ma len nahrávka,  ktorú som si vyhotovil. Potom zasa starostka exekuuje p. Editu Mašánovú,  ktorá  dane zaplatila,  námietky starostka ignoruje,  súd to dokáže,  strostaka ktorá má bordel v účtovníctve  poškodí súdnymi poplatkami a najímaním advokátov obec a poslanci  a kontrolór čušia. Radšej zvýšia podaným  občanom dane.  

Takže dnes som bol zaplatiť dane  úrad zamknutý a v úrade  si bačujú cudzie osoby.   Môj názor je, že by sa radšej mohli všetci na čele so starostkou stratiť kdesi do pekla, vôbec by nám nechýbali a tým by obci najviac pomohli. Faktúru za smeti a elektrinu  obce by vedel zaplatiť hoci kto, na to nepotrebujeme starostku s kráľovským platom, ani poslancov čo neposlancujú ani kontrolóra nekontrolóra.      

 


Fotogaléria k článku:

666
Autor: Juraj Kukla
666
Autor: Juraj Kukla
666
Autor: Juraj Kukla

Zobraziť všetky fotografie
666
Autor: Juraj Kukla
666
Autor: Juraj Kukla
666
Autor: Juraj Kukla

666
Autor: Juraj Kukla
666
Autor: Juraj Kukla

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Registrovaný Juraj Kukla Juraj Kukla | 13-12-2013 15:46:26
Dnes stom to bol podať prokuratúre, podal som podnet, aby rozhodli, či je to tr. čin, priestupok, porušenie zákona bez zodpovednosti ako u papalášov obyčajne, alebo nebodaj "dobročinnosť a ochrana osobných údajov občanov". Možno cudzí to ani tak nechápu čo sa stalo, ale domáci áno.Skrátka táto osoba, bývalá úradníčka, ktorá tu robila podvody s bývalým odsúdeným starostom, dokonca klamala priamo súd a prokurátora, falšovala "písanku zápisníc OZ" a bola prokurátorom prichytená, sa zrazu v pohode aj s druhou cudzou babou zamknú na obecnom úrade a bečujú si ako doma. Keď zavolám políciu zhasnú počítač a ujdú ako šarkany. Som zvedavý, ako to ohodnotí naša nezávislá okresná či je obecný úrad verejný dom, alebo úradný. Budem informovať.
Haluzina | 13-12-2013 10:45:05
Juuulia si slnko v sieti(internetu) Juuulia si carovna
Jozef | 13-12-2013 09:54:52
Milos, keby si tie funkcie podaktori aspon spravne nazvali.
Nie voleny zastupca ludi, ale majitel - strasny zemepan.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 13-12-2013 09:37:10
Nuz, pred nejakym casom sa niektori ludia aspon tvarili, ze robia pre obcanov. Dnes su uz taki oprskli a sebavedomi, ze si z mnohych obci a miest robia sukromne firmy ruciace verejnym majetkom bez hanby a verejne. Pocitaju s apatiou ludi, z ich nezaujmom o veci verejne a s ich blbostou. A tak sa im daria aj "Brunovce". Je to smutne, no zase len to stare zname - mlciaca vacsina rozhoduje. A juraj sa moze aj po*rat a sam to nezmeni.
anonym | 13-12-2013 08:36:06
Ja mám zo sereďského mestského úradu dobrý pocit. Bola som pred časom,hádam po 10 rokoch na evidencii obyvateľstva kvôli prihláseniu vnúčata na trvalý pobyt. Bola tam veľmi milá pani a ochotná mi pomôcť,pretože problém nebol jednoduchý, nadôvažok príjemná, čo sa ani zdeleka nedá porovnať s pani spred tých 10 rokov. Vtedy som vybavovala trvalý pobyt z jednej časti mesta do druhej. Vtedajšia nevrlosť s terajším prístupom a ochotou sa vôbec nedá zrovnávať.

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
LIDL
Označenie inzercie
Kominar DUBA
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Prevažne oblačno
H
86%
Sever 13 km/h
08:34
16:59

Pon

H

2°/-3°

Uto

B

1°/-4°

Str

H

0°/-3°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
KomentárMiloš Majko Pred 12 minútami:
"Pochod čertov" v Piešťanoch - vyjadrenie organizátora
Komentárna rozdiel Pred 39 minútami:
Domové prehliadky vykonané pravdepodobne v súvislosti s incidentom, pri ktorom bol zastrelený Ján G. z Vinohradov nad Váhom
Komentárpre Zdenek Pred 2 hodinami:
Muž, ktorý sa mal sa vyhrážať policajtom po zákroku v Opoji smrťou sa prihlásil sám na polícii
Komentárobyvatel 1 Pred 2 hodinami:
Väčšinu poslancov MsZ a primátora Tomčányiho diskusia o veciach verejných pre občanov nezaujímala.
KomentárPotkan Pred 3 hodinami:
Mimoriadna udalosť v obci Opoj: Policajti PMJ museli použiť služobnú zbraň, jeden z podozrivých streľbu neprežil
KomentárPeter Pred 14 hodinami:
Prečo sú čerti škaredí? Môj názor na "spestrenie" Vianočných trhov
KomentárTo nemyslite vážne ? Pred 15 hodinami:
Videozáznam z 9. zastupiteľstva v obci Šoporňa
KomentárIgor Lehocký Pred 16 hodinami:
Zomrel bývalý tréner seredských futbalistov Tibor Meszlényi
Komentárxxxxx Pred 17 hodinami:
Mikuláš rozsvietil vianočný stromček
KomentárVlado Pred 22 hodinami:
Nútené práce uložené Mestom Sereď príslušným VZN napadol JUDr. Ladislav Skubeň na Generálnej prokuratúre
Komentármiroslav Pred 22 hodinami:
Nadránom v obci Opoj polícia vykonala zákrok proti podozrivým z trestnej činnosti, pri ktorom bol zastrelený Ján G. zo známej "bankomatovej mafie". - AKTUALIZOVANÉ
KomentárAnonym Včera:
Podnikateľ exposlanec Marián Sidor patrí medzi žiadateľov o zmenu územného plánu. Vo videu predstavuje ich zámer na ubytovanie stoviek až tisícov pracovníkov v areáli bývalej NHS
Komentárvideo Včera:
Šintavská "celebrita" Holička utekal aj pred kamerou a otázkami redaktorky TV Markíza - v REFLEXe na TV už dnes popoludní
KomentárObcan 333 Včera:
Poslanci začali rokovať - bod o zmene Územného plánu mesta bude o 13:00 hodine - AKTUALIZOVANÉ
Komentárreflex relacia Predvčerom:
Starosta Holička pred redaktorkou TV Markíza zbabelo ušiel
Komentárgulak Predvčerom:
"Pochod čertov" v Piešťanoch v nedelu asi nebude. Poslanci tvrdia, že "postavy demonov posobia velmi realisticky" a je to tiež "otazka bezpecnosti a ochrany pred ujmou psychickou ci fyzickou"
KomentárTyrone Predvčerom:
Adrian Macho sa oficiálne ujal vedenia obce Šoporňa

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign