Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 17. 10. 2018, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
Expedicia Nahorny Karabach
Označenie inzercie
Expedicia 100. vyrocie VOSR Petrohrad
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Bude Dolná Streda mestom?

Podľa posledných informácií p. Vaško stále trvá na 150 bytoch v činžiakoch. Je potrebné pomocou územného plánu vyriešiť katastrofálne  dopravné napojenie, dostatočný koeficient zelene, pre každý byt parkovisko pre dve autá atď... pred hlasovaním predstaviť projekt na verejnej schôdzi, ako bolo sľúbené občanom. Požiadavka občanov je záruka, že tam nebudú ubytovne. Nie je splnená. Ak sa odhlasuje zmena územného plánu na bývanie môže to skončiť ubytovňami.

 

Zástupcovia občanov v pracovnej skupine spolu s niekoľkými poslancami zastupiteľstva sa zhodli na tom, že je potrebné zachovať dedinský ráz obce a preto najvhodnejšie riešenie pre obec v Lokalite A by bola iba výstavba jednopodlažných rodinných domov. To chce aj veľká väčšina občanov čo tam bývajú. Takáto rozdielnosť v názoroch bude vyžadovať ďalšie rokovania, určite nestačia iba dve.

  

Na poslednom rokovaní sme sa viacerí dohodli, že budeme pokračovať po voľbách. Bolo by zbytočné rokovat s poslancami ktorí končia, za mesiac budeme rokovať odznovu s novým zastupiteľstvom.

 

Verejnosť má právo vstúpiť do procesu tvorby územného plánu, pretože sa rozhoduje o budúcnosti obce. Územný plán by mal platiť alespoň 30 rokov a nie z neho robiť trhací kalendár.  Jeho tvorba musí zohľadňovať dedinu ako celok, posledné väčšie voľné územia sú Haviarske pole a aj lokalita A  bývalá panelovka neskôr betonárka.

V platnom územnom pláne  v lokalite A je funkcia územia športovo-rekreačná určená prioritne pre rekreáciu. Nepáči sa mi, že pri rokovaniach sme manipulovaní do zmeny územného plánu obce.

 

Haviarske pole je vyčlenené na výstavbu, zvyšok dediny je už zastavaný (vyzerá to tak, že nebudeme mať ani políčko) a ďalšie etapy výstavby rodinných domov sa plánujú v dlhých záhradách, dokonca sa plánujú aj bytové domy,  V poslednej dobe viacerí občania spozorovali že nestíhajú siete, pozemné komunikácie, otravuje ich zvýšený hluk z dopravy, niektorí nemajú kde parkovať. To je všetko daň za úspešný rozvoj obce.

 

Myslím si, že občania potrebujú lokality s rekreačno-športovou funkciou a viac zelene. Satelitné mestečka v Nemecku vymierajú, občanom nestačí len chodiť domov spať.

Aj  novoprisťahované “mladé” rodinky tu chcú spokojne tráviť voľný čas.  My všetci musíme znášať neúmernú enviromentálnu záťaž, potrebujeme zeleň na zmiernenie negatívnych dopadov na naše zdravie. Oddychová zóna je naplno využívaná a populárna v okolí.  

 

Obec by sa nemala správať ako podnikaťelský subjekt, pretože má predovšetkým reflektovať na záujmy občanov a plánovať územný plán v súlade s ich potrebami.

V praxi to funguje naopak,  všetko je o peniazoch.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Helena | 17-10-2018 21:45:41
je to smutné nevedela som o tom tiež a ani susedia ani rodina a ani kamaráti a bolo mi povedané, že som mala chodiť na schôdze zastupitelstva. To ma nepríjemne prekvapilo. Preferovala by som info na stránkach obce, veď na čo sú. Pripadá mi, že tu píšu poslanci za stranu pro.
odpoved pre blbeckov | 17-10-2018 19:54:51
poslanec Mikulas zasa nam tu nadava ! nikto nevedel o planovanej vystavbe a v novinkach nic take nebolo ani na facebooku. Hambite sa. V rozhlase sa vyhlasuje kedy pride auto s mliekom.
To snad nemyslite vazne.
Pre blbčekov | 17-10-2018 17:04:38
Na stránke obce Dolná Streda je taká kolónka , volá sa to že odber noviniek. Tam keď klikneš myšou sa ti otvoria kolónky ,kde napíšeš meno, priezvisko, e-mail a bude ti všetko chodiť domov. Aké jednoduché, zvládne to každý blbček, aj ty.
Trepeš | 17-10-2018 16:54:36
Samé keci
pre klamara podo mnou a pre pozorovatel | 17-10-2018 16:28:42
Poporade
za prve nikto nic nevedel
za druhe potom bola peticia
za tretie dali sa pripomienky, pozor bolo to uz na uradnej tabuli vyvesene, ale venovali sme uz tomu pozornost uz sme vedeli o co ide.
na schodzi bol v programe bod o hlasovani o tom! Keby sme sa neozvali, traja poslanci proti by nestacili.
Len ty tu nehovoris pravdu! Nic nebolo zmietnute zo stola bol som v telocvicni a videl som starostu ako nasilu presadzuje 5poschodovy obrovsky kolos nieco strasne, ved nam to tam ukazoval, bol som z jeho prezentacie znechuteny.
Vsimol som si ako pregulal ocami ako ho nastvali poslanci, ktory boli proti. Vdaka poslancom co maju svedomie a p.Valkyovej sa to pred volbami na chvilku stoplo. Je ale iste, ze Vasko bude tlacit na pilu. To nie je o volbach je to o nasom zivote. Za to ze mam nazor mi tu nebudes navat!
Fakt je ze by sa to odsuhlasilo a my by sme o tom nevedeli.
Keby nebolo pred volbami tak by sa snami nes*rali.
Dávid | 17-10-2018 13:39:29
čo si neni v robote ?
Alenka | 17-10-2018 13:21:02
to by sa ti hodilo :-), vyhlás to aj v rozhlase, neverím ti.
Ha Ha Ha 👶😉 | 17-10-2018 12:49:50
Päť príspevkov, jeden pisateľ trapko 👏👏👏
pre pozorovatel | 17-10-2018 11:19:20
Kde sme boli doteraz? ako kde sme mali byt? nechápem ta.
Ved ako sme mali nieco k tomu povedat, ked sme o tom nevedeli, na facebooku ani na webu velke nic. Hned po tom siel za Vladkom a hovoril ze sa bude stavat.
zmietnute zo stolu to vysvetli! Vaska ste neotocili zpat do Seredi povdeal na schodzi ze mu to bolo slubene! Bol som tam a neverim mu! laskavo mu berte do uvahy aj nazory ludi.
Obyvatelka | 17-10-2018 11:17:31
Pozorovatel klame kvoli starostovi. Nebyť Evky Válkyovej a dvoch poslancov tak sa už činžiaky stavajú.
Pre klamára podomňou | 17-10-2018 101549 | 17-10-2018 11:16:45
Co myslíš pán poslanec na stránke Dolnej Stredy tie zmazané komentáre o starostovi , čo tam niekto písal , že je drzí policajt. Alebo myslíš to o tých predražených smetiach ? Naozaj si myslíš , že sú ľudia , až taký hlúpy? o aký druh informácii je reč pretože okrem reprezentácie obce tam iné nevidím . Jáj ty myslíš na boku na stiahnutie aha to je tam len tak mimochodom . Informácie majú byť na hlavnej stránke a nie na boku či Vám to tak vyhovuje? Tak sa potom nečuduj , že sú ľudia neinformovaný.
obcan | 17-10-2018 10:48:59
Nie je to tak, mna uraza to, ze vystavbu tak velkeho a vysokeho sidliska v obci zastupitelstvo na cele so starostom nijakym sposobom pred peticiou neprezentovali obcanom. A je jedno v ktorej casti obce byvam. Rozhoduju o nas bez nas. Takto si pracu zastupitelstva nepredstavujem.
Alenka | 17-10-2018 10:42:34
a zasa a zasa od poslancov ziadne info, len nadavky super demokracia!!!
Pre klamára podomňou | 17-10-2018 10:15:49
Buď si hlúpučký alebo tu zámerne zavádzaš. Nato aby som si na stránke obce Dolná Streda pozrel jednoduché fakty nepotrebujem byť poslanec. Stačiť bude aj tebe ukončená základná škola aby si vedel čítať. Vyzerá to však tak že ty vieš čítať iba to čo ti vyhovuje. Však....
pre pozorovatel | 17-10-2018 09:45:26
Ja aj ulicani sme o nicom nemali ani tucha a podpisali sme vsetci peticiu, pretoze nesuhlasime. Co si o sebe myslite?!! Nic v zlom, ale taketo jednanie sa mi nepaci, to vy ste sa zobudili az teraz pred volbami. Ked poslanec anonymne napise do diskusie blbosti typu ako dva roky sa o tom jednalo a vtej dobe to bolo zmietnute zo stola NEBOLO bolo to presne podla dokumentov 5-8 poschodove...
nastastie mame clanky VIEME ze p.Vasko chce 150 bytov.
Alebo ani by ste o tom nevedeli a bolo by to odhlasovane...... prestante Vy pani poslanci na cele s panom starostom pisat ANONYMNE do diskusie a radsej si plnte povinnosti poslancov informovat obcanov.
Pozorovateľ | 17-10-2018 08:43:24
Trošku už trápne komentáre na stránke seredonline, stále dookola sa opakujúce.
K tomu podpísaniu príspevkov asi toľko.
Najprv tu skupinka ľudí anonymne rozdúcha obrovský problém , ktorý už ako nový kandidáti pod svojím menom pred voľbami idú riešiť. Jedna otázka, kde boli doteraz ?
Odpoveď, pripravovali sa predsa celý jeden rok na voľby.
K tej druhej veci, čo tu je neustále vymievaný mozok tým čo si to tu čítajú ako Starosta obce už schválil alebo schváli Vaškovi výstavbu lebo mu poslanci zobú z ruky.
Druhá otázka, kto z Vás si myslí že to tak je ?
Odpoveď, ja určite nie, keby to tak bolo už by to bolo dávno schválené a Vy by ste o tom ani nevedeli.
Nič v zlom pani Válkyová, keď ste sa Vy zobudili a našli plány výstavby na internete, tie už boli dávno zmietnuté zo stola a o výstavbe sa rokovalo už dva roky predtým.
Tak že celé toto divadlo nie je o ubytovniach ale o voľbách.
😉😉😉😉😉
Protiuderna 5 | 16-10-2018 21:28:47
Anonymna moc neni jediny tu napisali a podpisali sa... Mlciacich uz bolo dost vid 4 roky v zastupitelstve..samozrejme cest vynimkam.. Na rozkladanie stankov na dedinskych akciach a pohostenie ludi nemusia byt hned ludia v zastupitelstve... Cakal by som nieco zmysluplnejsie.. Samozrejme nemam nic proti nim ale momentalne mame vacsie starosti a cakal by som od nich navrhovane riesenia a nieze su ticho a cakaju kam sa to prevali a potom sa vyjadria... Zobudte sa
Už vyšli s farbou von všetci | 15-10-2018 17:17:04
Tak že anonymná uderná protišúryová päťka na seredonline sa skompletizovala.
Sú to Polák, Švehla, Válkyová, Buchta a Buchtová.
No žiadna sláva.
Anton Švehla kandidát na starostu | 15-10-2018 16:46:28
Súhlasím s p. Valkyovou a som zásadne proti výškovej výstavbe v obci, čo som potvrdil podpisom v petícii, ktorú organizovala.Ráz obce dotvárajú rodinné domy a v prevažnej
miere najvyššou budovou je kostol v centrálnej časti obce.To je môj názor a ak dostanem dôveru občanov budem ho aj presadzovať.
pravda | 14-10-2018 16:07:11
Svätá pravda! Šúry tam nemá čo robiť od začiatku. Je to poliocajný smerácky zmrd, ktorý sa sem prisťahoval. Tvári sa ako poloboh a za roky sarostovania toho nakradol už dosť. Treba ho vymeniť!
Eva Válkyová | 14-10-2018 12:24:17
zdravím

prosím Vás, choďte si robiť predvolebné kampane pod iný článok. Píšte tu slušne a k téme.
pre 004 | 14-10-2018 06:44:41
To vieme už dávno ved posli bude šou.
0044 | 14-10-2018 02:06:39
Konečne sa Dolnostredania uvedomte ved všetci poslanci aj so "starostom" sú pozemkový podvodníci... Mala by mu nabehnúť kontrola už konečne na úrad !!!
svehlu | 13-10-2018 23:57:01
neeeeeeeeeeeeee
Ako tu bolo | 13-10-2018 20:21:40
písané predo mnou. Jediná pomoc a naša záchrana je úplné zmena komunálnej politiky v prospech ľudí. teda výmenou Smerákov. Tí stoja za najväčšími podvodmi s dotáciami na Východnom Slovensku. A keď dôjde zmena zdola v parlamente sa stane presne to isté. A to predsa chceme.
Janči | 13-10-2018 15:26:55
Smerákov by sme už nemali voliť, keď sa chceme mať lepšie. Nemám nič proti vlakom, obedom akože zadarmo. Aj tak nie sú zadarmo sú z našich daní. Potrebujeme fungujucí štát pre nás obyčajných. Treba zmenu, silnú opozíciu z mladých ľudí.
Zobuďte sa na čo čakáte! Najprv musíme zmeniť komunálnu politiku až potom sa bude dať zmeniť viacej.
komunálna politika | 13-10-2018 11:57:22
Účasť v nasledovných komunálnych volbách je odhadovaná na 30-35% oprávnených voličov. Občan rieši len to, čo sa jeho bezprostredne dotýka ostatné ho nezaujíma. Veľmi úspešná je teoria voliť nepôjdem aj tak sa nič nezmení. Stačí ak si developer objedná takéto bilboardy a nasadí si hocikoho do zastupitelstva.

Občan zložitejším veciam nerozumie, nevie už rozmýšlať, nedokáže kriticky myslieť, situácie vyhodnocovať a predvídať a ani ho to už nezaujíma. Uvediem príklad stranu SMER. Nevadia tie kauzy, nevadí ani záverečný armagedon, ktorý máme teraz, kedže všetci vedia, že je koniec a kradnú naplno. Stačí vlaky zadarmo, obedy zadarmo, rekreácie zadarmo a je zastreté. Koľko tu máme kandidátov za túto stranu a aj v širokom okolí. Národ protestuje na námestiach a koľko ludí stále kandiduje za túto stranu.
komický si ty | 13-10-2018 11:24:32
že neuvedieš ani náznakom, kto tu niečo melie. Prvorade prázdnu slamu melú Šúryho súkmeňovci. Získavanie eurofondov cez známosti je podľa teba normálne? Ak áno, nie si normálny.Nie že je to nemorálne, ale je to aj TRESTNÉ. Potom sa vysťahuj do Mongólie, tam ti to možno prejde. Podotýkam možno. Ešte lepšie do Číny, kde podobných funkcionárov za korupciu bezľútostne STRIEĽAJÚ !!!! Vieš, prečo Čína tak prosperuje ?? Pretože korupčníkov strieľajú a z dodácií určených firmám im nikto nezoberie 30-40 percent.Pozri len na poľnohospodárov na východe. Za každým svinstvom strana SMER. Za toto svinstvo poďakuj aj milovanému SMERU.Dúfam že vieš aká zložinecká strana stojí aj za Šúrym .
true | 13-10-2018 11:18:56
nie je to smutné, ako všetkým vadí sloboda na sol.
a ako tu klameš, že to píše jeden človek.
Už je | 13-10-2018 10:01:34
to až komické ako tu jeden človek melie stále to isté dookola.
pre tak to sa mýliš | 13-10-2018 09:56:06
To viem aj ja a už veľmi dávno možno skôr ako aj ty . Len , aby išli aj mladí a stredná generácia voliť vôbec to je otázne. Treba sa aj aktívne zapojiť ako pani Válkyová nebiť jej už mám za domov Vaškovú ubytovňu.
tak to sa mýliš | 13-10-2018 08:17:08
mladí Šúryho nebudú voliť ani omylom. Tí už zistili, čo je to za vtáčika. Že babky demokratky v pohode pôjdu voliť aj Mečiara to je každému jasné. Tie sa dajú zmanipulovať jedným pocherajom a kyslým čajom, ktorý im Šúry poskytne. Ale stredná generácia a najmä mladá vie, že Šúry na starostovskú stoličku nepatrí. Ani omylom. Je pravda, nebol som na schôdzi. Bol som na služobke. Šúryho treba vymeniť a dôvodov je niekoľko desiatok.
pre no aspon | 13-10-2018 07:58:46
To si mal prísť povedať na zastupiteľstvo pred všetkými , alebo na verejnú schôdzu a nie tu vypisovať . Starosta je ešte nadutejší ako zvyčajne a babky demokratky ho budú voliť stále. Mladí nepôjdu voliť a zase len vyhrá nadutí Šúry ak na neho máš niečo treba to vytiahnuť teraz pred voľbami.
no aspoň | 13-10-2018 06:21:30
by si mal vedieť, že meno sa píše Švehla a nie švehla. Ja viem len to, že na rozdiel od starostu nie je falošným rytierom. Aj v Mongolsku by taký súdruh starosta hrdiaci sa falošným titulom bol vyhnaný zo svojej stoličky. Obhajovať človeka, ktorý nie je ochotný zprístupniť svoju rigoróznu prácu,hrdí sa falošným titulom je katastrofa. Takže už len toto je dôvod, aby občania Dolnej Stredy Šúryho nevolili.
pre presne tak | 12-10-2018 21:55:28
neviem prečo ospevuješ švehlu asi si sám švehla.Lebo ten ani nevie na čo je zberný dvor. Asi mu tá jeho autodoprava nevynáša a chce sa priživit na obci. To je teda charakter.
pre rodáčku | 12-10-2018 21:09:00
máš pravdu, ale môže by byť aj druhý. Ja som ho volil dvakrát a som už za zmenu. A nechcem tu sídlisko, už to prehána, zdá sa mi, že mu naša dedina slúži ako ihrisko pre priatelov staviťelov. Keď som niečo potreboval, tak tam nebol, alebo ma rýchlo odbil.
rodáčka | 12-10-2018 20:33:51
Starosta Šury pre dedinu urobil dosť a čo urobil Švehla. Ukáže sa len vždy pred volbami. To by sme dopadli.
občan | 12-10-2018 20:21:05
Pozor kamo Švehlu má Šury v hrsti on vie čo robí
Presne tak | 12-10-2018 20:19:18
Švehla je ten správny kandidát, ktorý nie je v ničom spojený s terajším vedením obce vrátane poslancov. Tomu vo vymetaní s poriadnou metlou nebude brániť žiadny kamaráčaf z toho vedenia obce. Preto budem voliť Švehlu. A pán Mgr.PhDr. Šúry? On ani nevie, čo to znamá rigorózna práca. Ako ďaľšia falošná rytierka Zmajkovičová, píšúca si titul JUDr. Vôbec neviem, čo tá skratka znamená. Takže Švehla, Švehla, Švehla. A bude zaručený poriadok a transparentnosť. A to potrebuje Dolná Streda.Aj on zabezpečí dostatok peňazí pre Dolnú stredu. bez toho , aby musel byť falošným rytierom ako je ŠÚRY.
Moj nazor | 12-10-2018 16:05:45
fandim panovi Svehlovi, je to seriozny clovek a paci sa mi ze nie je smerak. A Valkyovej ta chodila po praci za nami ma zaujem je to dobracka.
pochybnosti | 12-10-2018 15:38:43
Ked chce Sury znovu kandidovat mal by zverejnenit rigoroznu pracu, ked je v rade maltezkeho rytiera, viz Zmajkovicova a ostatni smeracki kamosi kupuju tituly.
Laco | 12-10-2018 14:30:38
Polak je slusny clovek a respektuje ludi preto bude za rodinne domy
Evička | 12-10-2018 14:18:40
Ja sa budem venovať hlavne pánovi Polákovi, príďte všetci, určite bude veľmi zaujímavá debata.
Bitanex | 12-10-2018 13:58:32
Špeciálne sa treba opýtať pánov Šúryho
Andela, Raininca, Borovičku, Oravca, Majtána a aj ostatných smerákov.
Obyvatel | 12-10-2018 13:53:25
V sobotu jeden týžden pred volbami sa možte kandidátov pýtat čo chcu mesto alebo dedinu
pre Valkyovu | 11-10-2018 22:44:10
Janko Hrasko | 11-10-2018 21:59:28
coment | 11-10-2018 21:40:58
na zamyslenie | 11-10-2018 20:54:54
preco sem pisu poslanci ked zatracuju sol?
a osocuju tu anonymne ? nechapem tomu a stale to iste tocia radsej nech sa kuknu na seba a laskavo si poupratuju pred svojim domom a v hlave
takto nas nezastupuje prosim Vas
nemam zaujem nechcem sa blbo citit ze som z Dolnej Stredy.
pre Evička | 11-10-2018 20:25:08
kto si Slaninová alebo Janglová ty nie si naša
Brano | 11-10-2018 20:23:28
super článok nie je všetko o peniazoch ale aj o ludoch
Moj nazor | 11-10-2018 20:03:38
Nech postavia domy a nech neklamu ze sa to neoplati... 100 stavebnych firiem by sa pobilo... Doba sa meni a ludia si uz nechcu nechat srat nahlavu.. v seredi stavaju domy na 10 m pozemkoch...
Evička | 11-10-2018 19:46:58
Netrep
Stevo | 11-10-2018 19:45:10
ako ze chcete sidlisko? Prepacte nic v zlom, urcite ste pre nas urobil vela, dedina prosperuje. Ale jedine Valkiova nam chce aktivne pomoct, nikomu inemu neverim. Este aj Tomcany by sa mal hanbit to je ochrana zivotneho prostredia nastahovat sem dalsich tisic pasto ludi do pat poschodoveho osidliska. Nesuhlasim,
vdaka nej sa ten nevhodny zamer umiernuje a uspech by bol presadit domy.
Pre Buchtovú | 11-10-2018 19:15:08
Predstav si mne stačí keď pomáham Dolnej Strede.
Stanislava Buchtová | 11-10-2018 18:11:10
PRE BUCHTA O Chvíľu príde môžeš mu to povedať osobne . Bordel môže prísť upratať aj Viktor nepošle ho starosta ,zajtra sa ho opýtam. Na zastupiteľstvo neprišiel bol z malou ešte niečo pán poslanec čo sa ani nepodpíše. Ak chceš už písať zisti si fakty či je doma alebo v práci . Ale ved ja som zabudla všetky príspevky píše Buchta a Buchtová. Ak by dal pán Majko IP adresy , ale by sme sa čudovali teda , kto čo píše.Vážený občania Dolnej Stredy na známosť sa dáva , že naši poslanci vedia z kryštálovej gule vyčítať , kto píše aký komentár ,treba z týmto darom ísť do talentu tam to možno ocenia.
postreh | 11-10-2018 17:04:43
Je chvalyhodne, ze na toto forum prispieva starosta/poslanci, len by sa mohli pod svoje prispevky podpisat skutocnym menom, boli by doveryhodnejsie.
Buchta | 11-10-2018 16:37:34
už si doma z roboty, uprac si radšej dvor a nevypisuj tu sprostosti. Na zastupiteľstvo si neprišiel a tak ti to nemôžem povedať do očí.
prečo je Buchta nebezpečný? | 11-10-2018 16:36:50
čo si dovolil napísať o našom starostovi že je falošný maltézky rytier? / je to pravda nezaprel to, nemal by za to to hanbiť

o rybníku/ no a čo všetkým občanom nevyhovujú zábavky pre pár vyvolených za 10 tisíc euro, na rozdiel od ostatných to napísal a to sa tu NESMIE.


pre fiasko | 11-10-2018 16:28:11
to bolo fiasko vase nie Buchtovej!
Mikulas uz by stacilo si poslanec uvedom sa!
Konspiracne teorie su pre teba a starostu vsetky opacne nazory.
postreh | 11-10-2018 16:05:17
Chcel by som nieco k panelovke. V tom momente, ked sa tam zacne stavat sidlisko s cinziakmi, strati zmysel mat obecny urad. Budeme opet Sered 3.
Mirka | 11-10-2018 15:57:33
Starosta by mal obcanov spajat nie rozdelovat, tak ako je to v sucastnosti v nasej dedine. Pametam si jeho zaciatky starostovania, fandila som mu. Ale casom sa zmenil na nepoznanie. Koluju o nom chyry, ze je v Lukystave ako doma. Uz ho nebudem volit. Chvalabohu zatial mame na vyber.
Lemmy | 11-10-2018 15:37:28
Ano a ludia budu moct na vlastne oci vidiet spupnost a aroganciu starostu. Tak ako sa sprava k oponentom.
Alenka | 11-10-2018 15:37:24
Na prd je demokracia v našej dedine, lebo keď si dáš tu námahu a odsedíš si schôdzu psst! potichučky (počas sa môžu ozvať len tí naklonení starostovi). V diskusii sa p.Buchtová opýtala prečo vyrúbali lesík (logická otázka) bolo jej naduto odpovedané starostom naštudovali ste si kataster?
Starosta je platený z našich daní , aby nás laikov informoval a nie sa povyšoval. Ten dávno stratil ľudský prístup, obúcháva paragrafy občanom o hlavu. Pre iných ich úspešne ohýba.
P.Vajdík vlastník pozemku, kde sa vyrúbali stromy, povedal, že to bola orná pôda. Ok, neporušil zákon, ale čo komisia životného prostredia ? Tá funguje baterky, občas sa vypne. Ako v prípade zbytočne vyrúbaných stromov na kostolnom námestí. Asi nie je strom ako strom, v našej obci sa ako strom ráta len umelo vysadený !!! Boli to stromy a Vaše náletové výhovorky, nás nezaujímajú. V Tatrách sú lesy náletové, pretože tam vyrástli. Doktor filozofie to dobre vymyslel.
Stromy tam boli a chránili nás pred hlukom a prachom z diaľnice.
Je logické, že chceme to čo je pre nás dobré a to je lesík. Nikto nám ho už nenahradí!
Pre Buchtovú | 11-10-2018 15:35:02
To je dobre, možno z toho bude na heligonke hit v kategórií verejné trapasy.
Stanislava Buchtová | 11-10-2018 15:31:40
Pán poslanec vyjadrujte sa slušne ja Vám nenadávam . Kľudne sa môže spraviť ďalšia schôdza a môžete to tam pustiť , dúfam , že tam bude nahratí aj výstup pána Rajninca a jeho vulgárneho chovania k mojej osobe . Alebo to môže pustiť pán starosta na akcii Jeseň z heligónkou pán Viskupič to určite ocení. A ako viete , že aj ja som si to nenahrávala ?
Pre Buchtovú | 11-10-2018 15:16:14
No ešte dobre že je nahrávané každé zastupiteľstvo a tvoj výstup Buchtová voči všetkým na ktorých tu ako obyčajne kydáš si pôjdem od starostu vypýtať, dúfam že mi ho dá a nebude ťa kryt. Potom to zavesím na internet nech všetci počujú ako klameš, ty jedna arogantná drzaňa.
nazor 2 | 11-10-2018 15:00:09
Ďakujem pani Buchtovej za informácie o pribehu zasadnutia. Viem si dosť živo predstaviť ako to tam vyzeralo. Je načase zvoliť takých zastupiteľov, ktorí tu budú pre všetkých občanov obce a nie iba pre vyvolených.
nazor | 11-10-2018 13:44:52
Nazyvat niekoho odlisne, alebo nepohodlne nazory konspiracnymi je teraz dost moderne. Je pozoruhodne, ze aj niektori zastupitelia obce Dolna Streda sa spravaju moderne a nazory, ktore nie su im po voli vydavaju za konspiracne.
Stanislava Buchtová | 11-10-2018 13:43:06
Aké fiasko ? Môj manžel si môže komentovať , čo chce a mať svoj názor , alebo nie ? Druhá vec Starší ľudia , by sa mali správať , ale ako vulgárne sa na moju adresu vyjadroval pán Rajninec svedčí bohužiaľ o jeho inteligencii. Ak považuje za správne skákať druhým do reči tak ok. Pána starostu nekomentujem sám sa tam odparentoval , k tomu niet čo dodať . Na moje otázky som dostala drzo odpovedané , že si to mám naštudovať , keď chcem byť poslankyňa . Prepáčte pán starosta , že som taká hlúpa , ale ja som neštudovala v Sládkovičove. Po tom ako sa mňa a môjho manžela snažili znemožniť všetci , ktorý sú naklonený starostovi sa porada ukončila arogantne pánom starostom. Bohužiaľ ma najviacej mrzí , že všetci majú kopec rečí , ale keď sa treba ohlásiť sú ticho. Nemám pocit , ani prehry , ani víťazstva bohužiaľ sa len obávam o budúcnosť obce.
Fiasko Buchtovej | 11-10-2018 12:55:43
Včera na zastupiteľstve bolo trošku veselo. Buchtová ukázala celému plénu že má v tej svojej makovičke ho-no. Nabonzovala svojho vlastného manžela , ktorý pod nikom \"štefan exocet\", a teraz už aj \"štefan exocet buchta\" vypisuje tie svoje vymyslené konšpiračné teórie a kydá na celú dedinu a jej obyvateľov. Povedala nám že bývajú v Dolnej Strede štvrtý rok, kto vie odkiaľ do dediny prišli ? Konečne prišlo viacej ľudí na a tí čo mali záujem si mohli pozrieť všetky doklady ohľadom výstavby zberného dvora a preto viem že, Buchta a Buchtová vaše teórie stoja za prd.
divadlo | 11-10-2018 12:30:20
na poslednej schodzi sme sa dozvedeli od starosty seredonline su hlupe noviny a od mikulasa ze su konspiracne
zaujimavu infosku doteraz obec nezaplatila stavebnikom za sberny dvor ani euro, pretoze eurofondy este neprisli
nie je to schvalene zivotnym prostredim a hygienou a myslim si keby fungovali tak ako maju tak by im to nepreslo
uradnici mali pochybnosti o opravnenosti vysky sumy preto to dlhe presetrovanie
organizovane smetisko v centre obce bolo obhajovane ako projekt storocia, ze mi pred oknami mi budu behat smetiarske auta a milion dalsich za smetiskom sa budu stavat 2 bytovky budeme zit samy smrad hluk, prach,krysy. je to hrozne!!!
moj nazor | 11-10-2018 07:53:55
Vasko hovoril ze kupil pozemok pod starym titesom a betonarku aj pozemok aj esesrocku. Moj znamy viackrat videl Sidora s Vaskom v betonarke. Ale dalsi znamy viackrat Vaska so starostom, tu sa robia velke ksefty. Ciganov prestahuje do novich bytov. Preto starosta urobil tu komisiu aby sa na vihovoril ked sa to poserie.
Sidor dal namietku proti a kraajsky sud mu povolil ubytovavat cudzincov v niklovke boli nelegalne velmi dlho dokonca jeden vipadol z okna a zabil sa. Bude ich barskolko v niklovke v starych objektoch a aj v bytovkach zmenil zatial plan nove bytovky bude stavat tu.
Sered | 10-10-2018 23:06:03
Držím Vám zo srdca palce!
Myslím že ste si všetci všimli Problémy s “ developermi” ktoré v nedávnej minulosti mali len veľké mestá mame teraz mi v malých obciach. Sereď a Dolna Streda je tomu živým príkladom.
Naši volený zástupcovia, konečne si uvedomte že ste platený z našich daní , máte zastupovať a hájiť záujmy občanov a nie investorov!
Územne plány nie sú trhacie kalendáre!
Myslím že teraz bude pokoj ale počkajte po komunálnych voľbách ak občania nebudú voliť zmenu....
veru tak | 10-10-2018 21:46:08
ved ja viem, je to spekulant najhrubsieho zrna, zhoreli mu auta, ma nelegalne ubytovnu a na tomto portali je so Sidorom Vasko ako hlavny investor zapleteny v kauze ubytovne v Seredi, Sidor chce stavat cinziky s jazierkom uprostred kupelku v kazdom byte, presne ako byty. Nadej ze rozpozname skutocny zamer investora, ktory tvrdi, budu to byty na predaj je zmarena. Nemame ziadnu sancu rozpoznat jeho zamery.
Valkova napisala spravne nemame zaruku, ze to nebudu ubytovne. Na tomto portali v kauze ubytovne uvidite ako presvedcivostou obhajuje ubytovne a to aj Sidorove, ked obhajoval zmenu uzemneho planu, ktory vdaka odvaznym ludom, sol a Kurbelovi nepresla. Nesuhlasim s cinziakmi, Vasko by tu nemal stavat.
moj názor | 10-10-2018 20:53:01
Vašo Invest, s.r.o.
IČO46797475
DIČ2023750146
SídloNiklova 4346, 926 01 Sereď
Dátum vzniku 12. apríla 2013, Zapísaná na Trnava, odd. Sro, vl.č.31433/T

Spoločníci
OSOBA FUNKCIA PODIEL ADRESA
Jozef Vaško Spoločník 10 % (1 000 €) Garbiarska 51/56, 926 01 Sereď
Ing. Marián Sidor, CSc. Spoločník 10 % (1 000 €) Trnavská cesta 913/78, 926 01 Sereď
Ing. Vladimír Daniška Spoločník 20 % (2 000 €) Nálepkova 13, 949 01 Nitra
SAL-TECH s.r.o. [46763341] Spoločník 20 % (2 000 €) Továrenská 1, 943 03 Štúrovo
EUROFINANCE, s.r.o. [35813270] Spoločník 15 % (1 500 €) Slovenská 393/13, 900 31 Stupava
Sacha s.r.o. [50445057] Spoločník 15 % (1 500 €) Rybničná 40, 831 06 Bratislava
BADORANY s.r.o. [48316083] Spoločník 10 % (1 000 €) Kuzmányho 2685/4, 926 01 Sereď
moj názor | 10-10-2018 20:50:42
https://finstat.sk/46797475/obchodny_register
moj názor | 10-10-2018 20:49:17
No teraz som si pozeral na stránke finstat.sk ludí ktorí sa motajú okolo bytoviek ubytovní atď.. Zadajte si na uvedenej stránke mená ako Mgr. Marián SIDOR a Ing. Jozef Vaško a pochopíte každý ma na seba 10 firiem a v jednej alebo možno aj viacerých ja Sidor spoluvlastník firmy pána Vaška... Sidor je ten pán čo strašne túži po ubytovniach v Seredi ale tam ho zatiaľ ľudia odbili.. Tak prosím Vás skúste si to aj vy pozrieť na nete sa dá zistiť skoro všetko.

https://finstat.sk/46797475/obchodny_register

ako ako som pozeral katastrálnu mapu a obchodný register pán Vaško kúpil zatial iba betonárku ako spoločnosť nie ako nehnutelnosť STAVBYT ako firma funguje len pod jeho menom.. Všetky pozemky okolo sú západoslov. vod. spoločnosti...
pre poslanca | 10-10-2018 16:11:25
bez toho sarkazmu!
Vdaka bohu za takych ako je p.Buchtova.
Poslanec by mal ist ostatnim prikladom a nie tu anonymne vypisovat. Ked su obcania ticho, tak sa nezaujimaju o dianie v dedine a je to ich vina ked sa nieco zle schvali, ale ked nieco povedia uz je ohen na streche????
Tak ako, mali by sme spolu a slusne!!!
poslanec | 10-10-2018 15:49:08
pani Buchtová,
srdečne Vás pozývam na dnešné zastupitelstvo! Dajte veľmi hlasno a dôrazne najavo, čo sa Vám páči alebo nepáči! Bude to pre mňa veľká inšpirácia.
Stanislava Buchtová | 10-10-2018 12:56:28
Dobrý deň chcem Vás poprosiť všetkých , ktorý môžu , aby dnes prišli na obecné zastupiteľstvo a povedali si svoje čo sa im páči , alebo nepáči. Pretože potom si predstavitelia obce myslia , že je všetko dobré a zo všetkým súhlasíme .Ďakujem
Eva Válkyová | 10-10-2018 11:59:33
Zdravím,

my sme Dolnostredania!
a sme na to hrdí a sme jedna veľká rodina
správajme sa podla toho v komentároch, buďme na seba hodní :-)


Eva Válkyová | 09-10-2018 22:16:10
Zdravím

Obecné fórum zasa nefunguje aj keď som registrovaná. Zasa databázové chyby.
Pre komando | 09-10-2018 21:00:42
Príď to povedať buchtovi,na zastupiteľstvo ,aj z falošným rytierom z falošným titulom,alebo si už pustil do gatí ty posranec, ktorý mikuláš,alias jano hrasko,borovicka alias bodka,alebo posles.nováčika. za rad sa a suchej nohami pád veľkého ritiera,je už nadosah.
Pre Buchtu | 09-10-2018 20:32:22
Buchta už sa preber a choď tomu lekárovi. Klapká ti na karbit.
Alách Akbar
Milí moji | 09-10-2018 19:46:21
Dolnostredania. Je nepochybné že my občania Dolnej Stredy nie sme ovce. Dokonca ani falošní Maltézky rytieri. Ako terajší starosta našej obce. Je hanbou mať za starostu človeka, ktorý sa hrdí FALOŠNÝM TITULOM. Nám záleží na našej obci. Nechceme mesto, nechceme islam, nechceme iné náboženstvo. Sme poctiví veriaci, sme katolíci. A také chceme aj naše deti. Dobre vieme, čo vo svete vyvádzajú islamisti.
Tvrdo sa preto bránime a budeme brániť naše kultúrne a náboženské zvyky. A ubytovne nám toto všetko prinesú. Tým, čo nám to sem tlačia na nás nezáleží, oni vidia len peniaze, peniaze, peniaze. V susednej Seredi sa skrze prisťahovalcov už ľudia boja večer chodiť po ulici. Toto my v Dolnej Strede nechceme. Doteraz sme vyvinuli obrovské úsilie na zmarenie nekalých úmyslov terajšieho starostu a jeho kumpánom. Starosta cúvol. Ale ten rozhodujúci deň nášho boja ale aj víťazstva nach chamtivosťou BUDE ZAJTRA 10-teho OKTÓBRA . Prídete prosím všetci na Obecné zastupiteľstvo aby sme na jeho poslednom konaní pred voľbami neprehrali náš boj. Musíme aktívne a ešte hlasnejšie prejaviť náš postoj proti premene našej historickej obce na GETO feťákov, bezdomovcov a čo ja viem akej čvargy. Konáme v záujme a za blaho našich detí. Prosím nezabudnite, že toto bude rozhodujúci deň za zachovanie našej obce. Takej akú milujeme.
Monika B. | 09-10-2018 19:25:44
Keby sa do toho pani Valkyova nepustila a neinformovala obcanov tak by tu zrazu len vyrastol bytovy komplex a hotovo. Podporujem jej angažovanosť. Veľmi sa snazi čo nikto iny nema zaujem. Komunikuje, odpoveda na emaily, telefonaty ,je veľmi prijemna a dobra osoba. Dufam ze to dotiahneme spolu vsetci co sme proti dokonca. Nedame sa!
forum | 09-10-2018 07:15:38
Zase nefunguje vkladanie pripevkov do fora na strankach obce. Asi nestacili mazat kriticke prispevky.
pre starostove komando | 08-10-2018 18:45:12
Darmo budete robiť špinavú kampaň ,ľudia vás už dávno prekukli nesadený poslanci čo kvákajú len čo im poviete , zberný dvor v strede dediny a ubytovania .No tak spamätajte sa dolnostredania . 10.10.20%18 je zastupiteľstvo treba prísť , a vyjadriť svoj nesúhlas zo všetkým čo sa Vám nepáči. Aby si už komando uvedomili , že v jednote je sila.
Máš ešte nejaké iné prianie trapko ? | 08-10-2018 14:16:38
Kolaudačné rozhodnutie zberný dvor:
https://www.dolnastreda.sk/subory/subor/3727

podpora | 08-10-2018 11:15:51
Obyvatelia Dolnej Stredy- nedajte sa! Všetko robte pre to, aby sa to nestalo! Veď vidite, ako to vyzerá v dedinách okolo Bratislavy. Všetci zbohatlíci sa tam nasáčkovali a ako to tam vyzerá? Neviete, či je to dedina, alebo mesto. Držím vám palce.
slušnosť | 08-10-2018 11:00:05
Je to vynikajúce, keď sa niekto zaujíma o veci verejné, diskutuje o nich a slušne rieši ako pani Válkyová. Nikoho neuráža, nevyjadruje sa hanlivo. Prečo má niekto potrebu riešiť jej osobu. Každý má riešiť problém a nie ju. Riešiť podstatu veci, či zastavať dedinu činžiakmi alebo nie. Nech je viac ľudí angažovaných, zobudených z letargie a pasivity typu : \"že však nech to niekto vyrieši\".
Roman | 08-10-2018 10:42:29
p. Valkyova ma v tomto uplnu pravdu, dedina ma ostat dedinou a nie stavat z toho petrzalku...
čo sa týka ľudí, ľudia si za to môžu sami že to prišlo až takto ďaleko, nechcú vystúpiť zo svojej komfortnej zóny aby vyjadrili svoj nesúhlas či už zo strachu alebo lenivosti je to ich voľba.

Je to úprimne smutné sledovať ako sa tu ľudia medzi sebou stihnú handrkovať a hádať za ozajstné hlúposti a odcudzovať prácu p. Válkyovej, veď tá sama od seba upovedomila vás občanov čo sa chystá diať vo vašej krásnej dedine.

Miro | 08-10-2018 06:39:52
nebude z našej dediny mesto, nechceme tu Petržalku.
pre janko hraško | 08-10-2018 06:13:02
Už zase ? Daj už konečne o tom zbernom dvore jeseň z heligónkou nás nezaujíma.
feri | 08-10-2018 06:07:31
asi pan vaško zabudol ako mu zažali auta asi zase provokuje ludi z dolnej stredy
dochodca | 08-10-2018 02:39:25
zastavte podnikatela a viacnasoobne studovaneho starostu,ktory v duchu hesla ,vsetko pre obcana uspesne mrzaci dolnu stredu
Janko Hrasko | 08-10-2018 00:49:16
Valkyova ma vazne series si hlupa krava
Dolnostredanka | 08-10-2018 00:26:58
Činžiaky nie, bude sa potom meniť každý rok územný plán a dostavovať ďalšie bytovky,
ako to bude vyzerať, ako za bilou. My na Mlynskej, budeme mať rušnú cestu z obidvoch strán, na naše námietky sa starosta vyjadril, to musíte vydržať….. no nemusíme bývame na dedine!
Nedovolme zmeniť územný plán a je to vybavené.
Andrej | 07-10-2018 22:13:56
Dobry den,
Dlhsie sledujem tuto kauzicku a aktivity pani Valkyovej su mi sympaticke.
Veci obecne sa tykaju obcanov, nie sponzorov.
Uvital by som zvysenu transparentnost obce a zapojenie obcanov do verejnych veci.
Obecne zastupitelstvo tu ma byt pre nas, obyvatelov dediny, a aktivne vytvarat povedomie o zasadnych zmenach.
Helena | 07-10-2018 22:00:10
Vaško je je označený len ako zástupca investora lenže starosta sa najprv nechcel k Vaškovi priznať a klamal že sú traja záujemcovia o krátky čas sa Vaško objavil ale s Vaškom to už rok a pol prejednával. Nechceme ubytovne.
názor | 07-10-2018 20:43:51
Niekto sa tu robí, ako by mu patril svet. Kto je p. Vaško, kto je p. Šury? Obec je ich majetkom? Obec patrí občanom a jedine oni majú právo rozhodovať a nie nejaký samozvanec. Čo kvapne p. Vaškovi za ubytovne? Ani kura zadarmo nehrabe.
Pre obcan | 07-10-2018 13:25:03
A kto je pravý investor?
Onanym | 07-10-2018 13:03:15
Tento plan nesmie vyjst.ludia,chodte na schodzu.. Lebo si Sury urobi zase podla seba...
Občan | 07-10-2018 12:59:57
Vaško nie je investor, za ním stojí niekto iný, v tom momente, keď sa schváli občianska vyvavenost, tak sa tam postaví čokoľvek a máte tu sídlisko s migrantami. Takže si to užijeme. Ďakujem p. \"starosta\" Šúry, bol ste prínosom pre obec. Ale negatívnym. Už prosím Vás nekandidujte. V tom pripade Vám dame na namestí postaviť pomník.
Martin | 07-10-2018 12:30:59
Veľká vďaka p. Válkyovej za jej iniciatívu. Treba sa spojiť a za žiadnu cenu nepripustiť, aby sa v našej obci zrealizovala takáto stupídnosť.
sused | 07-10-2018 06:15:50
Pán Vaško nemá šancu,ludia nie sú hlúpy.
Ubytovne | 06-10-2018 23:15:17
10.10 2018 O 17 bude zastupiteľstvo treba prísť a dať najavo nesúhlas.

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Kominar DUBA
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentárosobitne pre Emmm Pred 27 minútami:
Z verejných vyjadrení poslanca Naháckeho behá človeku mráz po chrbte
Komentárrobo Pred 49 minútami:
"Sto-nožka" má desať rokov
KomentárHelena Pred 1 hodinami:
Bude Dolná Streda mestom?
KomentárStrecha Pred 2 hodinami:
V Šintavskom spravodaji je uverejnené čisté klamstvo. Kto je za to zodpovedný?
Komentárlipova 18 Pred 5 hodinami:
Takmer stovka policajtov zasahovala v Seredi
KomentárĽuba Pred 13 hodinami:
Československo prišlo do Serede 9. decembra 1918
Komentáranonym Pred 16 hodinami:
Trnavský samosprávny kraj ocenil dvoch šintavčanov
KomentárLenka Oravcová Včera:
Pokazený bankomat
Komentárprisnejsi postup na tuto komunitu Včera:
Polícia kukláčov na akciu do sociálnych bytov v Seredi musela doviesť autobusmi
KomentárPavol Kurbel Včera:
Ako ďalej s kaštieľom?
KomentárInfo Včera:
V Sociálnych bytoch mesta Sereď zasahuje asi 50 kukláčov a desiatky ďalších policajtov.
Komentárobčan Včera:
Masové zneužívanie mestských novín ohrozuje férovú kampaň. Volebnú súťaž krivia pred nadchádzajúcimi komunálnymi voľbami šéfovia radníc, ktorí ovládli tlačené mestské médiá.
KomentárPrehratí súd Včera:
Bol Krajským súdom v Bratislave priznaný odkladný účinok rozhodnutiu MŽP SR č. 2913/2018/9.2 (1/2018 – rozkl.) zákonný?
Komentárvolby Včera:
Adrian Macho sa oficiálne ujal vedenia obce Šoporňa

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign