Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 12. 2017, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Prenájom priestorov na podnikanie
Označenie inzercie
Ponuka práce
Označenie inzercie
ZARAZ Jazyková škola
Označenie inzercie
Afrikola
Označenie inzercie
Zaraz - jazykova skola
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
Jazykova skola ZARAZ
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Expedicia 100. vyrocie VOSR Petrohrad
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Až trestné oznámenie ich donútilo rešpektovať rozhodnutie súdu.

Juraj KuklaDátum10. 10. 2014 11:30:52TémaBlog Juraja Kuklu
666

 

Včera som bol donútený podať trestné oznámenie v dôsledku marenia súdneho rozhodnutia zo strany predsedu miestnej volebnej komisie Petra Zbudlilu, lebo som si už inak nevedel pomôcť, ako predsedu volebnej komisie a starostku obce prinútiť rešpektovať uznesenie súdu.

 

Maril rozhodnutie súdu vo veci mojej registrácie kandidáta na starostu obce Brunovce.Predseda vol. komisie ho mal realizovať podľa zákona do 24 hodín od prebratia.

Starostka obce Júlia Masárová zasa účelovo ponechávala na úradnej internetovej tabuli obce mätúce rozhodnutie volebnej komisie bez mojej kandidatúry a nestiahla ho ani po mojej osobnej výzve na obecnom úrade napriek tomu, že osobne prebrala rozhodnutie súdu o mojej registrácii ešte vo štvrtok 2.10.2014 na obed.

Až včera 10.10.2014 po úpornej námahe, výzvach, pátraní, po týždni od doručenia uznesenia súdu na obecný úrad Brunovce v čase asi 22,00 odstránili nepravdivé údaje, zverejnili na internetovej tabuli obce moju registráciu.

Mňa ale ani dodnes oficiálne neinformoval ani predseda miestnej volebnej komisie, ani Starostka, že moja kandidatúra je zaregistrovaná!!!

Na jednej strane vyžadujú extrémny formalizmus a na druhej strane maria rozsudok súdu!

Nerozumiem ako sa normálny človek, funkcionár môže takto arogantne správať, ako sa k tomuto môže znížiť. Čo by robili, keby som napr. ja posielal registráciu o týždeň neskôr, nerešpektoval by som zákon? Pre nich týždeň porušovania zákona, marenia rozsudku, ale neznamená nič!? Je toto normálne? V tomto štáte asi áno?

Za posledné obdobie toho bolo dosť. Mal som horľavinou poliatu a podpálenú bránu, rozbité okno na spálni, ohrozenie života, blokovali mi východ z domu, otŕčali holý zadok, rušili neodôvodnene moju kandidatúru na starostu, odmietali rešpektovať rozhodnutie súdu, účelovo týždeň zverejňovali mätúcu listinu aj po rozhodnutí súdu a dnes sa pozrieme na míting vybraných dôchodcov zo starostkou Masárovou za obecné peniaze, na ktorý som ako dôchodca ja ani moja manželka pozvánku nedostal.

O čom to svedčí ? Na to si odpovedzte radšej sami, aby som nenadával. Zmenu treba ako soľ, je to tu ako v blázinci, uvidíme či prokuratúra aj teraz ochráni..

Viac na:  www.brunovce.otvorene.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
zvedavec | 08-12-2014 15:51:21
A ako dopadol p. Kukla vo volbach? Tak ako vždy na ho..o?
No veď. | 17-10-2014 16:26:45
Uvidíme, ak sa tam dostanete.
Juraj Kukla | 13-10-2014 23:23:17
Je to groteskné keď bárs aký mudrlant píše, čo budem robiť ja, keby som sa stal starostom. Ja sám to presne neviem, lebo neviem, aké prekvapenia by ma v dokumentoch na úrade čakali. Tu je roky všetko tajné. Jedno viem ale isto, že by sa so mňa nikdy nestal idiot, zlodej a podvodník.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 12-10-2014 12:35:44
Sčítavanie hlasov? | 12-10-2014 05:24:57 | - trosku som sa pytal a zistoval som, kolko krat v historii SK boli po volbach na zaklade podnetu nespokojneho kandidata znovu scitane hlasovacie listky (musi to povolit sud) v niektorom volebnom okrsku a ako to dopadlo.

Skuste zistit aj Vy a napiste to ostatnym citatelom, nech to nie je na mne. ;-)
pre podomnou | 12-10-2014 12:04:39
Stačí si len pamätať alebo prebehnuť vo vyhladávači jeho meno a máte jasno v hlave. Ja sa necítim byť arogantný a keď to takto vnímate, tak to nieje môj problém. Keď som mu (alebo vám, pretože si myslím, že ste to vy)odpísal na pár článkov, vždy som sa stretol s aroganciu a nedôstojnými slovami hraničiacimi až s nadávkami. No ale skutočne je mi lúto, že ho nezaradili do kandidátky a myslím že sa tam dostane a veľmi rád ho prídem pozrieť a spýtať sa na jeho bačovanie, ak sa dostane za startostu. Pretože to isté bude robiť akurát že arogantnejšie.
Registrovaný hombre hombre | 12-10-2014 10:41:03
Arogancia | 12-10-2014 10:09:06 odkiaľ berieš takú istotu, ktorú si tu prezentoval svojim nie menej arogantným a hlavne neohrabaným vyjadrením. Kto ti dal právo takto J.K. súdiť? Prečo si sa nepodpísal plným menom, keď tvrdíš že je to tak?
Arogancia | 12-10-2014 10:09:06
Ani sa nečudujem, keď Juraja Kuklu nechcú. Jeho arogancia a už nas...la veľa ľudí i keď možno mal pravdu. Ale to čo mu spravili je naozaj svinstvo. Veď nech kandiduje trebárz aj cigáň, má na to právo. Ja osobne mu prajem, aby sa tam dostal a aj nech vyhrá volby. Potom uvidíme pravý dôvod prečo sa tam tak hrabe. Viem s istotou, že bude presne taký istý, arogantný, ako je terajšia starostka a s istotou viem, že ešte arogantnejší. Má to totiž v génoch. Nenávidí, že niekto hrabe peniaze do vrecka a bol by radšej, keby ich on hrabal do svojho. Prajem mu aby vyhral volby a ak to bude, prídem ho pozrieť. Uvidíme, ako sa bude chovať on, keď mu budeme chcieť nazrieť pod hrniec.
Sčítavanie hlasov? | 12-10-2014 05:24:57
Na to je tam tá komisia. Ja keď chodím do komisie, tak na 100% viem, že nikto nemôže zmanipulovať hlasy. Najprv roztriedime a potom sa píše koľko kto má hlasov a aj neplatné sa eviduju a koniec koncov všetko sa zabalí dokopy a ide to do archívu. Takže dá sa to skontrolovať aj neskôr.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 12-10-2014 00:57:00
Je to smutne.

V pripade nevykonania rozhodnutia sudu do 24 hodin zodpovednou osobou, by mala nasledovat okamzita sankcia v podobe odvolania z fukcie a trestneho stihania.

Ak sa stat nedokaze ucinne vysporiadat s takymito ludmi, ako moze obcan doverovat v regulerny priebeh volieb a nasledne scitania volebnych hlasov.

Zial, podobna situacia je v mnohych obciach na Slovensku...
Registrovaný Juraj Kukla Juraj Kukla | 10-10-2014 19:28:05
Vôbec si neviem predstaviť, že som predseda volebnej komisie súd zruší moje rozhodnutie, dostanem zo súdu uznesenie vo volebnej veci, že mám do 24 vykonať rozhodnutie súdu zaregistrovať kandidáta, ktorého som neprávom zrušil a ja "dlabem na sudcu" !!! Toto je úplná anarchia, toto ak prokuratúra nepostihne, tak sa úplne degraduje pred celým štátom.
shelley | 10-10-2014 16:58:06
To je ozaj na neuverenie!

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
LIDL
Označenie inzercie
Kominar DUBA
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Polooblačno
-1°
I
78%
Sever 11 km/h
08:34
16:59

Pon

H

2°/-3°

Uto

B

1°/-3°

Str

H

1°/-2°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentárjopo Patan Pred 23 minútami:
Oslavy 10. výročia vysvätenia kostola v Pate
Komentárdva pohlady Pred 4 hodinami:
Starosta Holička pred redaktorkou TV Markíza zbabelo ušiel
Komentárfakt Pred 4 hodinami:
"Doufám, že jsem Ti pomohl."
Komentárlexa Pred 5 hodinami:
Muž, ktorý sa mal sa vyhrážať policajtom po zákroku v Opoji smrťou sa prihlásil sám na polícii
Komentárlexa Pred 6 hodinami:
Domové prehliadky vykonané pravdepodobne v súvislosti s incidentom, pri ktorom bol zastrelený Ján G. z Vinohradov nad Váhom
Komentárale je my z toho smutno Pred 7 hodinami:
Videozáznam z 9. zastupiteľstva v obci Šoporňa
Komentáruž je to aj na markíze Pred 7 hodinami:
Šintavská "celebrita" Holička utekal aj pred kamerou a otázkami redaktorky TV Markíza - v REFLEXe na TV už dnes popoludní
KomentárJavor sa bojí že ho nezvolíme Pred 7 hodinami:
"kam smerujú kroky klubu, ktoré ako vidno nič nerobí pre nás, ale proti nám?" - verejne sa pýta rybár
Komentártomáš Pred 9 hodinami:
"Pochod čertov" v Piešťanoch - vyjadrenie organizátora
Komentárčitatel Pred 11 hodinami:
Mimoriadna udalosť v obci Opoj: Policajti PMJ museli použiť služobnú zbraň, jeden z podozrivých streľbu neprežil
Komentárobyvatel 1 Pred 14 hodinami:
Väčšinu poslancov MsZ a primátora Tomčányiho diskusia o veciach verejných pre občanov nezaujímala.
KomentárPeter Včera:
Prečo sú čerti škaredí? Môj názor na "spestrenie" Vianočných trhov
KomentárIgor Lehocký Včera:
Zomrel bývalý tréner seredských futbalistov Tibor Meszlényi
Komentárxxxxx Včera:
Mikuláš rozsvietil vianočný stromček
KomentárVlado Včera:
Nútené práce uložené Mestom Sereď príslušným VZN napadol JUDr. Ladislav Skubeň na Generálnej prokuratúre
Komentármiroslav Včera:
Nadránom v obci Opoj polícia vykonala zákrok proti podozrivým z trestnej činnosti, pri ktorom bol zastrelený Ján G. zo známej "bankomatovej mafie". - AKTUALIZOVANÉ
KomentárAnonym Včera:
Podnikateľ exposlanec Marián Sidor patrí medzi žiadateľov o zmenu územného plánu. Vo videu predstavuje ich zámer na ubytovanie stoviek až tisícov pracovníkov v areáli bývalej NHS
KomentárObcan 333 Predvčerom:
Poslanci začali rokovať - bod o zmene Územného plánu mesta bude o 13:00 hodine - AKTUALIZOVANÉ

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign