Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 17. 2. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Ako s..ť na ľudí - referendum o migrantoch v Gabčíkove.

Juraj KuklaDátum18. 09. 2015 10:25:28TémaAktuálne témy
666

Na Slovensku máme na papieri už všetko. Všetko tu virtuálne funguje, zúri tu právo a demokracia, strana riadi všetko, má v hrsti aj médiá. Aby sme neboli pozadu, máme aj slávne referendum, ľudové hlasovanie resp. výsmech zo skutočného referenda!

Pred r. 1990 bolo heslo, „so Sovietskym Zväzom na večné časy a nikdy inak“. Po r. 1990 sa tu potichu vytvoril „stranícky štát Slovensko“. Vždy musíme voliť len jednu stranu, menšie zlo, nie najschopnejších ľudí z hoc akých strán a tak to aj vyzerá. Teraz máme heslá v „zmysle zákona a nikdy inak“ alebo „obráťte sa na nezávislé orgány“ a prišlo to až po heslo „v zmysle EÚ a nikdy inak“.

Čo toto všetko v preklade znemená? Že politici a spol. si za 25 rokov, postupne rafinovaným ohlupovaním národa vytvorili vlastný stranícky štát, kde rozhodujú o všetkom. Pod krkom držia samosprávy, vlastnia všetky štátne orgány, žijú v bohatstve, slobode, beztrestnosti, na úkor väčšinového bedačenóho obyvateľstva, ktorých potrebujú len pred voľbami na udržanie svojej moci. Slovák všetko zožerie, Slovák všetko vydrží!

Nedávno zachvátila EÚ vlna sťahovania islamistických národov s inou ani - demokratickou mentalitou zákonmi, zvykmi z ktorých musí súdneho človeka obliať studený pot. Záhadne nikto nerobí televízne reportáže o tom, pre čo sa to deje, kto to organizuje, aký štát to platí, kto ich vybombardoval, kto im dáva člny, kto ich nakladá a ukazuje im zlatú cestu cez slávne, nefunkčné Šengenské hranice ….... Sú ich stotisíce a čakajú ďalšie milióny a bolo nám dokonca nariadené ich povinné vítanie, ospevovanie a obdarúvanie. Kto neospevuje je extrémista!?

Naši ľudia sa zasa sťahujú, resp. sú z vykrádaného „ zvrchovaného Slovenska“ vháňaní za prácou, ako ekonomickí migranti. Sú ich stovky tisíc, idú do zahraničia, kde slúžia a dostanú minimálny plat 1200 Euro o ktorom sa im na Slovensku ani nesníva. Za trest im je zrušené volebné právo, aby náhodou nenabúrali „Slovenský raj, stranícky štát“, kde platí väčší berie všetko aj zdravý rozum ľudí.

Nedávno sa v Gabčíkove konalo jedno virtuálne referendum. Zasa sme sa hrali, „ako by bolo keby bolo“, keby tu bol právny štát. Aj napriek tvrdeniam premeria, že bude rešpektovať výsledok referenda, sa z referenda stala zasa len fraška. Ľudia sa zúčastnili, prekonali aj nezmyselne vysoké kvórum, rozhodli že nechcú v ich obci v nezabezpečených budovách exotických migrantov a stranícky štát ich referendum odignoroval. Napľuval občanom celého štátu do očí. Verejne oznámil, že referendum na Slovensku neexistuje, ani sa nepokúšajte! Je to len nezmysel na papiery v nefunkčnej ústave SR a už do Gabčíkova migrantov proti vôli a výsledkom referenda sťahuje.

Ak bude referendum fraška len na to „že vie že ho tam má a nikdy ho nevidel“ bude tu len divoký stranícky štát, kde rozkrádané miliardy nebudú trestný čin, kde sa budú voliť len noví zlodeji, noví vladári, a bežní ľudia budú len nutné zlo, ktoré musia politici prekonať svojimi klamstvami pred voľbami, aby ich mohli ďalej v pokoji, beztrestnosti a v zmysle kresťanských a cyrilometodejských tradícií okrádať.

Tento exodus cudzích národov už mnohým otvoril oči, mnohým ale neskoro! Až keď vidia, že to môže byť definitívny koniec Európy.

( S sobotu 19.septembra o 16,00 v Gabčíkove organizujú po zmarenom, ďalší protest.)


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
daniel | 27-10-2015 13:20:24
Som počul (jedna babka povedala),že v bývalom hoteli ubytovali nejakých alahistov. Moja otázka znie : Vie o tom niekto niečo?
myslim | 19-09-2015 08:44:21
Ze mate obidvaja malinky problem,mali by ste sa tym zaoberat.
je nepochybé | 18-09-2015 21:15:05
že akýkoľvek oponujúci príspevok sa zmiatne tým, že kedy nebolo tej zasratej revolúcie, vôbec by som nemohol sem slobodne písať. Neviem, kde nositelia takýchto názorov čerpajú podklady k svojim bludom. Podľa môjho názoru bola za komunistov podstatne vyššia miera skutočnej slobody.Nielen tej deklarovanej o slobode cestovania/kam do prdele?/ . Túto slobodu využívajú len Tí, čo boli z toho židoboľševického štátu vyhnaní do náračia kapitalizmu, aby uživili svoje rodiny. Cigáni preto, aby rozkradli všetky možné aj nemožné socialne systémy výhod kapitalizmu. Až to Ang lánov prestalo baviť a Cigáňov majú plné zuby. Tak Slováci by sa fakt mohli rozhodnúť, či je lepší skutočný kapitalizmus vrátane všetkých skutočných demokratických inštitúcií, alebo sa priklonia k socializmu. Len prosím, nevoľte tento rozkrádačský židoboľševizmus/FICO a všetci Tí, čo sú v parlamente/. Treba si pozrieť, ako sa údajná obeť socializmu dr.Čarnogurský postavil k prechodu Amíkov cez Slovensko. A to prešlo len 25 rokov od tej zasratej revolúcie.

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentárseredan Pred 33 minútami:
AKTUÁLNE: Rómom na Trnavskej ulici pravdepodobne niekto do auta dal výbušninu. Ulica okolo výbuchu je uzatvorená! - AKTUALIZOVANÉ
KomentárAnonym Pred 6 hodinami:
Na motorke s alkoholom, bez vodičského oprávnenia, so zákazom činnosti
Komentárdaniel Pred 9 hodinami:
Slovensko nemá dostatok mäsa. Sme nútení odoberať ho zo zahraničia
Komentárcolorman Včera:
Problém s legálnou likvidáciou odpadu podľa objemu občanmi stále trvá. Hovorca Veselický nedvíha telefón - čo robí primátor Tomčányi?
Komentárobyvatel - doposial nezverejnene Včera:
"ĽUDIA, TVRDO BOJUJTE ZA SVOJE PRÁVA NA SLUŠNÝ a hlavne SPRAVODLIVÝ ŽIVOT PRE SEBA a svoje DETI !" - Anna Remiášová
KomentárPre s.i.n. Včera:
In Castle 2019 prinesie skupinu Garbage!
KomentárAnonym Včera:
Policajti zadržali muža odsúdeného za vraždu
KomentárZákladná škola Juraja Fándlyho Predvčerom:
Zápis do 1. ročníka otázky a odpovede pre rodičov
KomentárOdpoveď Predvčerom:
Exstarosta Šintavy Holička prechádza od verbálnych útokov k fyzickým. Dnes v budove súdu fyzicky atakoval novinára.
Komentárpotecha 13-02-2019 23:25:11:
ŠKF iClinik Sereď - 1. FC Znojmo SC 1 : 0 (0 : 0)
KomentárAnonym 13-02-2019 18:32:27:
Nahrávanie obecného zastupiteľstva - parametre cenovej ponuky
KomentárMiloš Majko 12-02-2019 15:55:18:
Vedenie mesta hovorí o obavách z množstva odpadu tvoreného zamestnancami z tretích krajín. Legálnu likvidáciu ale prakticky neumožňuje.
Komentárpre pre skola 12-02-2019 09:55:40:
Celoslovensky sa deti vo vedomostiach zlepšili, v Šoporni to vyzerá opačne. Vyhovuje tento stav rodičom detí?
KomentárAnonym 11-02-2019 18:59:11:
V boji proti byrokracii ideme ešte ďalej
Komentárgulak 11-02-2019 15:46:21:
ŠVPS SR informuje o dodávkach hovädzieho mäsa z rizikových prevádzkarní z Poľska

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign