Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 23. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

" v ktorej bol kedysi Harabin ministrom a teraz ide zachraňovať krajinu pred následkami vlastného ministrovania." - Radovan Bránik

Miloš MajkoDátum29. 01. 2019 23:19:03TémaAktuálne témy

Prosím, zacháňte kandidáta Harabina!

Prezidentský kandidát Harabin sa stal obeťou nechutnej manipulácie, o ktorej iste nemal ani tušenia. V pozadí sú nevysvetlené prepojenia siahajúce až k podozreniam z príslušnosti k tajným slobodomurárskym lóžam - a od nich je podľa mnohých Harabinových fanúšikov a budúcich voličov len kúsok k - áno, hádate dobre - Sorosovi. TOMU Sorosovi. Z piatej Avenue, New York, chápete? Čo ho onehdá Fico spomínali.

Štefan Harabin si totiž požičal na svoju prezidentskú kampaň starší autobus KAROSA LC 735.90 rok výroby 1984, EČV BN-712AG. Nič proti, autobusov na zapožičanie sú na Slovensku tisíce. Ibaže toto nie je len tak hocijaký autobus, na Slovensku je taký jediný. Onen autobus sa totiž ešte pred krátkym časom preháňal cestami Slovenska v úplne iných farbách: vo farbách PRVÉHO LIONS CLUBU BRATISLAVA. Na webe sa o hnutí LIONS veru nepekne píše: Indonézski islamisti ho dokonca zakázali, lebo ho považujú za súčasť svetového sionistického sprisahania, palestínsky HAMAS o jeho spojení so sionistami vôbec nepochybuje a krágľuje každého, kto by sa k LIONS hlásil. Jeden z vedúcich predstaviteľov hnutia LIONS James F. KIRK-WHITE v prednáške dokonca explicitne potvrdil spojenie medzi nimi a slobodomurármi. A teda sionistami, židoboľševikmi a vôbec všetkými nepriateľmi svojstojného slovenského národa, ktorý chce Harabin stoj čo stoj zachrániť.

Samozrejme, nemožno vylúčiť, že Harabin o celej veci od začiatku vie a prefíkane sa snaží odhaliť toto protislovenské sprisahanie jeho vlastnými zbraňami a rozložiť ho zvnútra. Nejedna indícia by tomu nasvedčovala.

Napríklad ten PRVÝ LIONS CLUB BRATISLAVA nie je tak celkom v moci židovských temných síl a so Sorosom a slobodomurármi celkom slušne vypiekol. Vlastníkom autobusu je totiž vlastník hotela Partizán na Jankovom vŕšku. (Rýpanie sa v orsr.sk rád prenechám iným, je to zlatá baňa pre zorientovaných). Pre tých, ktorým ešte stále nedopaľuje ide o miesto kultovných stretnutí Nočných vlkov, keď sa práve vyskytujú na Slovensku, a zvlášť v noci sa tam Vlci venujú doslova hĺbkovému skúmaniu genofondu slovenských diev. Viacerí členovia LIONS klubu sa živo a aktívne podieľajú na podpore rozširovania ruskej vplyvovej agentúry na Slovensku. Ilustrácia nevyžadujúca ďalší komentár je napríklad tu: https://www.youtube.com/watch?v=Pru724mxKik

Vedúci predstavitelia tohto klubu spoluorganizovali napríklad konferenciu "Geopolitika Ruska" v roku 2016 v hoteli Holiday Inn v Bratislave a keďže som mal možnosť ako jediný rusoskeptik zúčastniť sa jej osobne, poviem vám, bol to skutočne "nářez". Tuto je napríklad špičková prednáška profesora Škvrndu: https://www.youtube.com/watch?v=4hSrHB_L31E&t=299s. Prednášku pána Starikova sem radšej nedávam, jednak javil známky intoxikácie kokainom a druhak tu z milovníkov Ruska rozumie ruštine skutočne iba málokto.

Tak či onak, bolo by dobre pána Harabina varovať, že sa možno nechtiac rúti Sorosovi rovno do náručia. A to by bola škoda, lebo on sa radšej primkýna k ruskému to dubisku. Možno to pri nejakej škodovej udalosti zvládne aspoň ten autobus.

Autorom fotografií je vraj Tomáš Benedikovič a autora ďalšej - nafotenej priamo na Jankovom vŕšku zistiť neviem. Tretia snímka je z tej fascinujúcej konferencie, na ktorej organizácii sa levím podielom pričinili práve členovia PRVÉHO LIONS KLUBU BRATISLAVA.

Zdar poctivej práci všetkým investigatívcom.

PS: a iste iba čistou náhodou ten autobus kedysi jazdil vo voľbách vo farbách HZDS.. 😂 tej HZDS, v ktorej bol kedysi Harabin ministrom a teraz ide zachraňovať krajinu pred následkami vlastného ministrovania. A tak si tu žijeme, znova a znova naletiac na sladké reči.

PS2: po dôraznom upozornení vedúceho reportérov a editorov Denníka N Mareka Chorvatoviča, že nie je pekné, ak si “privlastním” fotografiu ktorá patrí niekomu inému vraj bude pre tentokrát stačiť, keď spred mena autora fotografií odstránim slovo “vraj”, takže tak činím: autorom prvých dvoch fotografií je Tomáš Benedikovič. Nemal som síce pocit že si ich privlastňujem a ani som nemal istotu, že je ich skutočným autorom, ale aspoň som to tam pre istotu uviedol.

Denník N už nekomentoval niekoľko prípadov z minulosti, keď použil mnou zhotovené fotografie bez akejkoľvek zmienky o autorstve a niekoľko mnou neautorizovaných vyjadrení. Páči sa mi však, ako dokáže tzv. mainstream neomylne ísť po podstate veci, len tak ďalej, pretože nie je problémom tejto krajiny Harabin a jeho autobus, ale nenáležité použitie slova “vraj”. Pre budúcnosť sa zaväzujem nepoužiť nič, čo by malo niečo spoločné s autorskou stajňou spomínaného denníka a na Slovensku bude hneď o poznanie lepšie. Keď som tú správu videl na sekundu mi napadlo, že ich bude zaujímať pozadie zistení okolo toho autobusu. Nádej však rýchlo spľasla a tak si pá kandidát môže vydýchnuť, pretože - vzhľadom na osobu autora - sa tejto téme nebudú venovať ani za nič. Museli by totiž citovať zdroj a toho sa už v Enku, Smečku a Aktualitách nedočkáme. Na najbližšej Novinárskej cene by sa mala zriadiť kategória “Bobrík mlčania”.

Čo už.

Zdroj: FB

Fotka Radovana Bránika.
Fotka Radovana Bránika.
Fotka Radovana Bránika.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Stano | 08-02-2019 18:50:09
P.Majko drogy sú zlé neberte ich!

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentárak nemôžete poraziť, snažíte sa uraziť., tak hovorí naše slovenské porekadlo Pred 21 minútami:
Obžalovanému starostovi Machovi pred prokurátorkou a sudcom do reči veľmi nebolo. Čo sa dozvieme na pojednávaní zajtra?
Komentárivan Pred 50 minútami:
AKTUÁLNE: Po podnikoch v Seredi sa pohybuje podvodník zneužívajúci dôveru personálu
Komentártony Pred 2 hodinami:
AKTUÁLNE: Vyzerá to tak, že predsa len právo a spravodlivosť sa začínajú vracať na Slovensko.
KomentárHlupáci Pred 4 hodinami:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
Komentárseredanka Pred 22 hodinami:
"Vy pán poslanec Fico ste absolútny suterén." - Zuzana Šubová
KomentárPre obyvatel Včera:
Rusi sa z tragédie v Černobyle nepoučili. Pravdu nehovoria ani pri ďalšej havárii, pri ktorej unikla pre ľudí a životné prostredie nebezpečná radiácia.
Komentármaros Včera:
Vláda schválila návrh nového zákona o občianskych preukazoch
KomentárA to je zas moj nazor Včera:
Policajti im našli heroín
KomentárKlaun Včera:
Technológie mali ľuďom uľahčiť život.
Komentárdik more Predvčerom:
Požiar osobného vozidla v obci Dolná Streda
KomentárSMUTOK 20-08-2019 11:31:46:
Tragická dopravná nehoda medzi obcou Šintava a Šoporňa - AKTUALIZOVANÉ
Komentárvrahovia 20-08-2019 11:10:30:
Politici za 30 rokov od Nežnej revolúcie Slovensko dostali na morálne a právne dno.
Komentárs.i.n. 19-08-2019 10:45:25:
"stazovali sa tu niektori na amfiteater,,,my to mame dennodenne od skoreho rana do neskoreho vecera!!!!" - píše obyvateľ sídliska Meander
Komentárpotecha 18-08-2019 22:58:41:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign